Yardım Görüntülü Konuşma

Sponsorlu Bağlantılar

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
Görüntülü Konuşma
arkadaşlar bende 808 pureview var ve pc den telefonla görüntülü konuşma programı lazım symbian için öyle bir program varmı aceba ?

baby_face_

baby_face_

Üye
Ovi mağazaya baktınız mı?

• Beğen
Tepkiler: fatih006
zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
baktım ama şimdilik fring i buldum ama birtürlü yapamadım daha başka bir program yokmu aceba ?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fatih006

fatih006

Üye
bende hala arıyorum öyle bi program bulan varsa lütfen söylesin :horse::vur:agla:oku:hakem::aman2::aman2::aman2::aman2::duello::polis::polis::polis:

nabolant

Üye
görüntülü konuşma için sadece fring var benim 5800 da çalışıyor sıkıntı yok ancak fring kullanıcısı çok az olduğu için rehberindeki kişilerde yüklü olmaya bilir ondan kullanamamış olabilirsin diğer viber whatsapp uygulamaları da çalışıyor

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
bir telefonda fring free yüklü diğer ipet de ise normal fring yüklü fakat ikisini arayamıyoruz çünkü normal fing de rehber yok ? arama yap diyincede bulmuyor buyüzdende bence fring sınıfda kaldı...!qik diye bir program var oda olmuyor bu nasıl iş ya arkadaşlar yokmu bi bilen

nabolant

Üye
symbian da 3g ile direk video araması yaparak şebeke üzerinden görüntülü tel. görüşmesi yapabilirsiniz ki bu diğer akıllı telefonların çoğunda bulunmuyor

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
hacım bendeki tel den pc yada tablet ile görüşmek istiyorum bu dedini zaten bir kaç arkadaşla yapıyorz,ayrıca yurt dışını arıyınca da faturalar bizimle görüntülü konuşur heralde :D
ben yurt dışı aramak için program istiyorum keşke şu skype nin yeni video cell güncellemesi gelseydi 2014 de bari

Üst Alt