Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Kurtuldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehsell

mehsell

Üye
    Konu Sahibi
Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Kurtuldu!
Nvidia GeForce GT 335M ekran kartı (1 Gb ayrılmış bellek) Casper marka dizüstü bilgisayarım var. Oyun oynarken başlıkta belirttiğim hatayı alıyorum. Ekran 3-4 saniye kararıp gidip geliyor. Sürücüyü güncellememe rağmen bu sorundan kurtulmuş değilim.Ss ye bakarsanız sorunumu daha iyi anlayacağınızı umuyorum.Şimdiden teşekkürler...

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
çok ısınıyor. kendini kapatıp yeniden açıyor. notebook sogutucusu alıp deneyin faydası olur.
casperın sogutması bu konuda biraz sorunlu özelllikle önceki modeller.
şimdikiler biraz daha iyi :)

mehsell

mehsell

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudur bilgisayarım biraz eski ekran kartı 66 dereceye kadar çıkabiliyor hatta bazen daha da fazlasına. Fakat online oynanılan bir oyunda genellikle bu sorunu yaşıyorum. Onun haricinde Crysıs Assassın Creed gibi oyunlarda bu hatayı almıyorum. Önerin için teşekkürler bi soğutucu denemekte fayda var :good:

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
typerr1982

typerr1982

Üye
kompresörle hava tutup fanlarıda iyicene temizlesen yollarıda açmış olursun oda etkiler ısınmayı

mehsell

mehsell

Üye
    Konu Sahibi
Yav bu leptop önceden böyle değildi servise verdim klavye arızalı diye disk arızalı bilmem ney cart curt dediler bişeyler yapmışlar artık. Şimdi garantisi de bitti bilmiyorum ne yapacam :pro:

muqiwara

muqiwara

Üye
Aynı Sorun Bende de vardı. Benim Ama Masaüstüydü. İnternette Video izlerken. Veya Coklu Sekme Actığımda Felan yapıyordu. Driver Güncel Sürümünü Yükledim. ve Fazla Sekme Açmamaya Çalışıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt