Gönül'den yaralandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Gönül'den yaralandı

Hasta hasta, sakat sakat birçok maça çıkan, soyadı gibi ‘gönül’den oynayan Gökhan Gönül, derbi sonrası taraftarlardan gelen eleştirilerle kahroldu. Maçtan sonra milli takımda hocalığını yapmış olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’i kutlayıp, sarılan yıldız oyuncunun bu görüntüleri internette Sarı-Lacivertli taraftarlarca sert sözlerle eleştirilmişti. Bu tepkiler üzerine kendisine ait twitter hesabına, “6 yıl boyunca terimin son damlasına kadar terlettiğim bu forma altında kaybettiğimiz maçlardan sonra çok üzüldüğüm günler oldu. Ama bugün sizin yazdıklarınıza kahroluyorum. Benim Fenerbahçeliliğimden şüphe duyanlar var, inanamıyorum” diye yazarak sitemde bulundu. Daha sonra bir takipçisinin, “Zerre kadar kötü niyetin olmadığını biliyorum ADAM. Sıktığın yumruktan biliyorum da, öyle görünce ‘gönül’ümüz acıyor be, anlıyor musun” mesajına Gökhan, şu karşılığı verdi: “O an maçın üzüntüsüyle değil ama şu an için çok iyi anlıyorum.” Bu arada birçok taraftarın kulübe çektikleri fakslarla hem Gökhan Gönül hem de kendi kalesine gol atan Bekir’e destek verdiği belirlendi.

onurca06

onurca06

Üye
Bunları aşalım artık, adam milli takımda hocasıydı

sonuçta tebrik etti normaldir

Fatih Terim her maçın sonunda gidip teknik direktörlerin elini sıkıyor

Son yılların en centilmen derbisiydi :alkis

osicik

Üye
biz ne kadar önemsesekte sonuçta savaşmıyorlar spor yapıyorlar ve ki milli takım hocalığı yapmış herkesin sevip saydığı bi hocaya gökhan'ın yaptığı vefakarlıktır... ve de fenerin en iyilerindendi adam daha napsın 2-1 yenilmiş hocasını tebrik etmiş o adama tepki gösterilmez ancak insanlığından alkışlanır....:alkis:alkis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...