Go Sms Pro Premium V5.25 / Apk Download Indir Yükle Maxicep

 • 10 Ekim 2013
 • 5304 Okunma
 • 5 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. en-sel bunu beğendi.
 2. kardeşim bunu indirdim fakat lisans kontrolünü bir türlü kapatamadim lütfen yardımcı olur musun
   
 3. farkı nedir?
   
 4. 112

  112
  Lucky patcher la nasıl yapıldığını anlatabilirsen sevinirim.Teşekkürler.
   
  HP_anka bunu beğendi.
 5. ben de yapamadım biri nasıl yapılacağını anlatırsa çok swim olur
   
 6. Lucky Patcher nedir

  Android sistem uygulamalarının önde gelenlerinden biris, olmayı başaran Lucky Patcher size uygulamalardaki reklamları kaldırma, programların izinleri değiştirme, uygulamaların lisans doğrulamalarını kaldırma ve daha birçok konuda yardımcı olan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Netbew tarafından geliştirilen bu uygulamanın şuanda 2.8 sürümleri kullanımdadır. Her sürümde farklı bir yenilik gelen Lucky Patcher’a 2.8.5 sürümü ile simgeler eklendi, uygulama hataları giderildi, sabit sistem uygulamalarını kaldırma özelliği eklendi ve bazı küçük hatalar giderildi.

  Lucky Patcher nasıl kullanılır

  Lucky Patcher aynı zamanda uygulamalarda çıkan reklamlarıda engeller. Peki bunu nasıl yapacaksınız Lucky Patcher i açıp hangi uygulamanın reklamlarının ngelleneceğini seçin ardından o programın internet kullanması engellenerek reklamlarda de aktif edilmiş olacak. Uygulama Türkçe dil desteğide sunuyor ve bu yüzden kullanımı son derece kolay olacaktır sizin için.

  Son olarak şunuda belirtelim ki uygulamayı kullanabilmek için root izinlerinin açık olması gerekiyor. Aksi halde uygulamalardaki kontrolleri kapatamayabilir ve bu yüzden programın işe yaramadığını düşünebilirsiniz.
  (Alıntıdır)

  Bu arada telefon root lu olmamasına ragmen Lucky Patcher işe yaradı
   
Yüklüyor...
17/01/2018 - 12:26