GMask Nedir | GMask fotoğrafları | Gmask programı

 • 3 Nisan 2013
 • 1043 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. gmask picture, gmask archive, gmask fotoğrafları, gmask gallery, gmask kullanımı, gmask programı indir, gmask programı kullanımı


  Gmask, bir resmin tamamını yada bir bölümünü maskelemek / maskeyi kaldırmak için kullanılan bir programdır. Tsuyoshi Furumizo tarafından yazılan programın son sürümü 1990 yılında yayımlandı. Yaygın bir uygulama olmamasına rağmen imageboard tarzı topluluklarda genellikle uygunsuz fotoğrafları sansürlemek için kullanılır.

  Bulmaca çözme hissi uyandıran ve ödül olarak maskelenen fotoğrafı görmenizi sağlayan uygulamayı GMask Download Page buradan edinebilirsiniz.

  Örnek olarak vermiş olduğum bu fotoğrafta sadece maskelenmiş alanı fareniz yardımıyla seçin. Daha sonra (FL) + (M+) + (M+)
  butonlarına basın.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Programda maskelenmiş alan dışında yerleri seçmeniz yada maskeli alanın ufak bir kısmını seçmemeniz halinde fotoğraf açılmayacaktır. Bu noktada maskeli alanı seçmekte zorlanırsanız, shift tuşuna basılı tutarak, mouse'unuz yardımıyla seçtiğiniz alanı köşelerinden büyültüp küçültebilirsiniz.

   


  Yazan: EroL
 2. teşekkürler.
   
 3. tesekkuer
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 19:52