Gmail


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ates

ates

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu gmail nedir nasıl kullanılır,
 
helper007

helper007

Üye
Gmail güzeldir.Aynı hotmail veya yahoo gibi kullanılır.
Ama Gmail'de 2,5Gb(sürekli artar)yerin vardır.Yanlız gmail'inin olması için davetiye gerekir.E-mail adresini yazarsan davetiye gönderebilirim.
 
__Midas__

__Midas__

Üye
g-mail ini sabit disk olarakta kullanabilirsin ki ben kullanıyorum...
 

^^AnaCOnDA^^

Üye
beyler benim de gmail warda bi türlü giremiyorum
 
ademvehavva

ademvehavva

Üye
indirdimde ben ordaki dosyayı alırken download etmiş oluyorum heralde

--------------- Ekleme ---------------

öylemi
 
AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
benm yok bilmiyorum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular





MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt