GMAİL üzerinden sms göndermek

Sponsorlu Bağlantılar

erhan2662

Üye
    Konu Sahibi
GMAİL üzerinden sms göndermek
S.a arkadaşlar bende kontör madıgı için internetten avea bedava sms atmayı araştırıyordum o arada gmail üzerinden sms atma(avea) yazısı cıktı bende baktım okudum hemen google hesabı actım ve 3-4 avealı arkadaşımın numarasını ekleyip mesaj attım kendimede attım :D sonrada ücret konusunda korktum hemen google hesabımı silicektim birde silerken devam eden maillerin ücreti sizin üstünüze diye bi kutu cıktı işaretlemedende hesap silinmiyordu işaretleyip sildim bende ileride bir sorun olurmu ???

Birde ben MINI SMS paketi yapmıştım oda otamatik olmuş kontör yükleyince yapılacak diyor iptal için ıptal 50 yaz 3900 gönder diyor hiç bir şekilde gönderilmiyor hata y.dene diyor

TEŞEKKÜRLER.!

mkyb

mkyb

Üye
Ben sitesini kullanıyorum ücretsiz sms için.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Gmail uzerinden atilan smsler ucretli , sorun olmaz, bunun icin google hesabini silmeye gerek yoktu. Ve bilinmeyen numaralar uzerinden (ornegin arkadas site paylasmis.) tanimadiginiz kisilere mesaj attiginiz takdirde sikayetci olursa 1.000 Tl'den 15.000 Tl'ye kadar para cezasina carptirilirsiniz.

erhan2662

Üye
    Konu Sahibi
Googleden attığım smslerin ucreti benden alınmaz bir sorun olmaz demi birde en başta 50 sms hakkım vardı mesaj atınca 1 tane gidiyor mesajıma cevap gelince 5 sms kazanıyorum

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
GMail SMS hakkında bilgi sahibi değilim, ancak ikinci sorunu müşteri hizmetleriyle çözebileceğini söyleyebilirim.

Üst Alt