Gmail Iphone Interface Launcher v1.0 S60v3/5/^3


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tam ne olduğunu çözemedim ama büyük ihtimalle gmail mesajlarını görmeye yarıyor..How great it would be to be able to view your Gmail using iPhone interface, on his Nokia devices. This is a simple WRT Widget to launch Gmail iPhone web interface on Nokia/Symbian built-in Web browser, without the need to enter the long URL. Just click on the icon and the page will be opened. It’s just a shortcut to the correct Gmail GP (Grand-prix : the codename for Google iPhone interface) URL.

It is compatible with WRT enabled devices only (S60 3rd Edition FP1, S60 3rd Edition FP2, S60 5th Edition and Symbian^3).
 

Ekli dosyalar

sawyer32

sawyer32

Üye
teşekkürler Nadir abi :oke:.. ben bugün (17.11.10) denedim .. bu *wgz tip uygulama nokianın kendi internet tarayıcısıyla gmail e giriyor , iphone stile benzediği için böyle isim koymuş . sen açmasan ben konuyu açacaktım :D
 
caglet

caglet

Üye
Telefonda çokta gerekli değil sanırım.. En azından benim için
 
wolf78

wolf78

Üye
teşekkürler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt