Gmail hesabima ulaşamıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Gmail hesabima ulaşamıyorum.
Gmail hesabimin kullanici adi ve sifresini bilmeme rağmen yanlis sifre hatasi veriyor. Sifre sıfırlamak istedigimde .
Şifre bilgileri
Hesabınızda, Hesap Kurtarma özelliği kullanılamıyor

Hatasi aliyorum. 3 gun hesaba giris yapmayi denemedim,bugun tekrar denedim ayni hatayi aliyorum . Çözümü nedir acaba.

kralberk13

kralberk13

Üye
yardımmı gerekiyor butonuna bas hatırladığın son şifreyi gir devam et bakalım

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Yok malesef . bu hesab icin baska acma yontemi kullanılamıyor. Hatasi veriyor

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Hesabın banlanmış uğraşma o hesap gitti

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Neden başlanmıştır. Hesap çok önemli degil 2000e yakin numara var üstünde. Google ile bu konu hakinda nasil iletişim kurabilirim.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Google ile iletişim kursanızda değişen birşey olmaz
güvenlik uyarıları %500 arttı
ban olayı root veya modlu oyunlardan olur
Gmail ve IMEI banlanır kullanamazsınız.

rehberi SD karta yedekleme yap yeni hesaba aktarırsın
cihazında mutlaka rehber duruyordur durmuyorsa geçmiş olsun.

ettu

ettu

Üye
Hesabını kurtarmak için 2.bir email hesabı tanımlamışsan şifreni oraya gönderin seç. Gmail hesabına cepten mi yoksa internet tarayıcıdan mı girmeye çalışıyorsun?
Edit:Evet rehberi sık sık önce microSD karta, oradan da bilgisayara kaydetmek en akıllıca çözümdür. Google'e her zaman güvenme.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Hesap babama ayit. 6ay önce aldigi cihazın kacak oldugindan kapanmis. Aldigi yere götürmüş artik ne yaptiysa cihaz sifirlanmis, gmail adresi ne de giris yapılmıyor. Oyun la felan hic isi olmaz. Acaba bu telefoncunun yaptigi islemmi banlatti hesabi.
Ben yurt disindayim kendi turkiyede burdanda hesaba girmeye çalıştım girilmiyor.
Hesabını kurtarmak için 2.bir email hesabı tanımlamışsan şifreni oraya gönderin seç. Gmail hesabına cepten mi yoksa internet tarayıcıdan mı girmeye çalışıyorsun?
Edit:Evet rehberi sık sık önce microSD karta, oradan da bilgisayara kaydetmek en akıllıca çözümdür. Google'e her zaman güvenme.
Aslinda bu hesapla yeni cihaza giris yapildiginda, benim kendi mail lime su cihazla bu hesaba giris yapildi diye mail geliyordu. Benim hesabi inceledim o hesabla ilgili birsey bulamadim.
Hem cihazda hem tarayicida denendi sonuc ayni. Kurtarma seceneklerinin hicbiri calismiyor.

ettu

ettu

Üye
Telefondaki IMEI no yasal değilse telefon kapanır. Ama bunu gmail hesabına girişle bir ilgisi olamaz.
Yapacağın tek şey. Aklında kalan tüm parola kombinasyonalarını teker teker denemek.
Bu linki incele. Belki işine yarar.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Anlayamadim artik neden oldu. Telefoncu ne gibi islem yaptida hesap banlandi.

ettu

ettu

Üye
Son bir şey daha.

bu linke bak. Şansın varsa kurtarabilirsin.

Telefoncu ya telefonu fabrika ayarlarına getirdi, yada yeni bir rom yükledi. Senin hesabın da silindi.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Son bir şey daha.

bu linke bak. Şansın varsa kurtarabilirsin.

Telefoncu ya telefonu fabrika ayarlarına getirdi, yada yeni bir rom yükledi. Senin hesabın da silindi.
Yok malesef bu yontemlerin hepsini denedim kurtarma yapilamiyor hatasi aliyorum. Yapacak birşey yok galiba .cabaniza teşekkürler

cihanata_1

cihanata_1

Üye
iki adımlı doğrulama aktif miydi?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
şöyle birşey buldum ama :hmmm

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Teşekkür ederim firmu doldurup yolladim. Umarim acarlar hesabi.
hesabınızla ilgili anlalttığınız kadarıyla kapatıldı ibaresi de geçmiyor ama açılır inşallah iletişim adresi olarak verdiğiniz epostaya gelen bildirimleri takip edin:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lvnt34 ve bmw_m6

Üst Alt