Gmail Hacklenmesi (cevap Vereceğinizi Sanmıyorum Ama)

Sponsorlu Bağlantılar

alarasdfh

Üye
    Konu Sahibi
Gmail Hacklenmesi (cevap Vereceğinizi Sanmıyorum Ama)
Arkadaşım suç duyurusnda bulunmamı öneriyor. Sadece Youtube yorumları yaptığım bir hesaptı. Yine de suç örgütünün eline geçmiş olabilir diyor. Biraz paranoya yaptığının farkındayım fakat yardımlrınızı bekliyorum. Şimdi ben bir site üzerinden online başvuru formu doldurmuştum yabancı dil kursu için. Size geri döneceğiz dediler fakat aradıklarında ben kurs işinden vazgeçmiştim. Fakat kendiliğinden Gmail'deki gruplarına eklediklerini gördüm. Gmail'i bilmiyorum zaten kapatacaktım. Hesabıma giremediğimi fark ettiğimde kapatmaktan da vazgeçtim. Fakat sonra bir işim düştü ve şifremi hatırlatmaya çalışırken (şifrelerimi çok hatırlamam da) telefonumun değiştiğini gördüm ve hacklendiği sonucunu çıkardım. Bu gruba ekleyenler dışında şüpheli kimse gelmiyor aklıma. Onun dışında beni bir çeşit suça bulaştırmak isteyenler, aşağıdaki konuda anlattığım kişiler olabilir.

[/URL]

Arkadaşımın paranoyaklığıbana da geçti anlayacağınız. Bir yardımcı olursanız sevinirim. Sizce suç duyurusunda bulunmalı mıyım? Biraz zamanı da geçirdim. Ben bu hesabı eylül ayı gibi kullanmıştım. Ekimde hiç giremedim ve muhtemelen ekimde hacklendi. Bu bilgileri Google'a ilettiğimde bilgilerimin uyuşmadığını, hesabın esas sahibi olmadığımı düşündükleri için şifreyi veremeyeceklerini söylüyorlar. Sanırım geriye suç duyurusunda bulunmak kaldı sizce ne yapmalıyım? Nasıl işler bu süreç? Daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmedi o yüzden kendimi güvene almak istiyorum

Üst Alt