Yardım gm 5 plus karşı tarafa ses gitmeme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Deleted member 2611427

Konu Sahibi
gm 5 plus karşı tarafa ses gitmeme sorunu
Merhaba arkadaşlar hattımı türk telekoma taşıdım ve gm 5 plus d cihazımda kullanmaya başladım hem vodafone hemde türktelekom olarak türk telekomda arama yapınca karşıya ses bi gidiyor bi gitmiyor yani arıyorum ses hiç gitmiyor kapatıyorum geri arıyorum ses gidiyor ama bazen 3 4 defa aramama ragmen gene gitmiyor her neyse aynı cihazda vodafone var hiç sorun yaşamıyorum bende hatların yerlerini degiştirdim aynı sorun devam etmekte türktelekom olan hatta vodafonda hiç sorun yok her neyse bende heralde cihaz arızalı diyerek sattım ertesi gün gm5 plus aldım tek hatlı olandan vodafone hat takılı hiç sorun yok türk telekom takıyorum aynı sorunlar gene var şimdi sorun hattanmı telefondanmı çözemedim tam olarak hattı türktelekomu aradım durumu izah ettim bizlik sorun yok diyor telefoncu arkadaşa sordum telefondan oluyor bazı serilerde varmış onada çok gelmiş böyle garantiye yolla diyor ben hiç bişey anlamadım bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan arkadaşlar varsa lütfen konuya yazabilirmi
birde şu durum var nişanlımada aynı telefondan aldım misal yatarken konuşuyorum ses bi tuhaf geliyor telfonu yönünü degiştiriyorum düzeliyor onun telefonundada oluyor bana gelen sesi bi garip oluyor
arkadaşlar gittim az önce para verdim yedek hat aldım gene aynı sorun devam etmekte telefona vodafone hattı taktım sorun yok ama türktelekom hattı takıyorum çalışmıyor ben arayınca karşıya ses gitmiyor onlar beni arayınca ses gidiyor türk telekom hattı başka telefona taktım sorun yok cayır cayır çalışıyor sorun bu telefonda türk telekom çalışmıyor neden böyle acaba çözemedim gitti yemin ediyorum
arkadaşlar son durum şudur türk telekom hattı başka telefona takıyorum hiç sorun yok gm 5 plusa takıyorum vodaofone ve türkcell hatları arayınca hiç sorun yok ve gelen aramalarda sorun yok ama türk telekomdan türk telekomu arayınca ses gitmiyor onlar beni arayınca ses gidiyor anlıyacagınız türk telekomdan türk telekomu arayınca sorun oluyor şuan için testlerimin sonucu bu ve en az 100 yakın arama yaptım sonuç budur arkadaşlar ama dedigim gibi türktelekom hattı başka telefonda sorun yok ama gm 5 plusta sorun var

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sadece kendi Türk Telekom hatları mı denedin ?
Başkasının TT hatlarını takıp denedin mi ?

Deleted member 2611427

Konu Sahibi
başkasını deneyemedim yarın nişanlımın hattından deniycem bakalım sonuç ne olacak
Arkadaşlar sorunun kaynağı 4.5g telefonu 4.5g Dr iken arama yapınca ses gitmiyor 3g veya 2g alınca arama yapıyorum sorun olmuyor susamlı testlerimde ama bakalım pazartesiyi kadar tesettür edicem sonra garantiye postalicam

Misafir - 273960

bendeki telefondada var ses bazen gidiyor bazen gitmiyor acaba bu sorun çözüldümü..?

Üst Alt