[GL] Real Football 2014 - TÜRKÇE + Lisanslı Takımlar [Düzgün oyuncu adları]

Sponsorlu Bağlantılar

Skymich

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
[GL] Real Football 2014 - TÜRKÇE + Lisanslı Takımlar [Düzgün oyuncu adları]
Resime gerek yok. ;)

Linkler :

320x240 C3-00 :

240x320 S40v3 + S40v6 :

NOT: Oyundaki çoğu takımları yapan: adler03, mhmt93t'ye aittir. Bir kaç takımda ben yaptım ;): Türkçeleştirmede bana ait. Güle güle oynayın teşekkür edenler.

Teşekkür etmeyenler ise::sahan2::destere: :alsana: :sahan:NOT: Istek Ekran boyutları varsa çevirebilirim...

• Beğen
Tepkiler: motherwell, lavara123, Hasan.33 ve 2 diğerleri

adler03

Üye
Tebrikler İsa. Türkçeleştirme iyi olmuş.Öteki takım adlarında da değişiklik yapsaydın daha güzel olurdu.

Skymich

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Ben türkçeleştirmeyi ve bazılarını yaptım. mhmt93t arkadaşımız çoğunu yaptı. Yakında güncelini yüklerim. sen yine oyuncu adlarını vermeye devam edersin. Paketliyorum verdiğin oyuncuları çünkü :)

adler03

Üye
Tamam kardeş! Yeni oyuncu adları yola çıkmak üzere.

Bilge Kağan Demiray

Üye
ben corby 2 kullanıyorum bana uygun yapar mısınız?
NOT:Yatay değil dikey çıkıyor ve ekranın tamamı gözükmüyor!

Andre10

Üye
Sonunda bunuda yaptım helal :D adler03, mhmt93t ve senin ellerine sağlık.Güncel sürümü bekliyorum. :D

Skymich

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Ö.d. Güzel goller at :)

Hasan.33

Üye
cok tesekurler guzel olmus her lıgde 4-5 takım yapılmıs 10 kadar yapılsa daha ıyı olur guncellemeyı beklıyoz :)

Skymich

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
:rica: Güncel sürümün tarihi [Yaklaşık olarak] : 30 Eylül

adler03

Üye
Neden 30 Eylül?

Skymich

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Her gün internete giremiyorum. 30 Eylülde kesin girerim. Ondan dolayı. Bu arad Marsilya, Newcastle, Anderlect vs. gibi takımları yaptım. Ve Protekiz, Ingiltere, Arjantin liglerindeki takım adları düzelttim.

adler03

Üye
Ben de bu arada Avrupa liglerinden oyuncu adlarını yazmaya devam edeceğim.Arjantin ve Brezilya için birkaç takım yazabilirim.Yalnız bu liglerin bazı oyuncularını çözmek çok zor oluyor.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Şu RF14'ü bi deniyim dedim hoşuma gitti :D Zahmet olmazsa 240x320 dokunmatik şey ettirecektim :D Ama 1mb olan değil. 500-600 kb olanı diyorum. 1mb olan Corby 2'de çok hafif kasıyor.

Andre10

Üye
Kardeşim diyorum ki zor ama STSL ve PTT 1.Lig yada sadece STSL Takımlarını eklesek bir ligin üstüne mesela arjantin ligi gibi olmazmı :D

costantine96

Üye
indirme oturumu kapandı diyor

adler03

Üye
Devam edip yükleyebiliyorsun.

Skymich

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Beyler... Beşiktaş yoktu ekledim. Bu arada istek boyutlarınız için linki atmanız yeterli. 25 eylül yani bugün saat 4 gibi paylaşıcam oyunu.

adler03

Üye
Beşiktaş'ı hangi lige ekledin?

Skymich

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Other clubse. Fnr.nin yanındaki takımaPC'de sorun çıktı, o yüzden 1-2 güne ertelenebilir paylaşıma..

Hasan.33

Üye
trabzon -bursa - kasımpasa bu uc takımı yapma ımkanın olursa cok daha guzel olur ?

Üst Alt