GL Diamond Rush 240X320

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi

Çok zevkli bir oyundur herkese tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: anqel_8b, bostik, kaanbircan ve 7 diğerleri
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

uA_abdül

uA_abdül

Üye
tşk

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
brş dğl

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

merty24

merty24

Üye
saolasın

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık.

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim:oke:

silop_kms

silop_kms

Üye
emeğine sağlık...

New Life

New Life

Üye
teşekürler

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
birşey değil

passiv€ aggressiv€

Üye
saol paylaşım için :spr

balza

Üye
teşekkürler...

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim iyi oyunlar....

edirnehakanoz

Üye
oyun 5 dakka sonra kendikendine kapatıyor niye

xxbusexx

Üye
yaa arkadaşlar allah aşkına nasıl açıosunuz şu oyunu::s

jeki01

jeki01

Üye
n79 a yükledim. şu an bir sorun yok.

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkürler..

talihligen

Üye
n73 te kendi kendine kapanıyor.n72 de sorunsuz oynamıştım.çok güzel bir oyun ancak n73 te bir türlü oynayamadım şu oyunu.Tel bilfiğim n73 te tüm ram i kullandıüı ve bellek yetersizliği.

rockibalik

Üye
teşekkuler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt