silinebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
silinebilir
silinebilir

Son düzenleme:

Symbianist

Symbianist

Üye
Allah Allah ilginç .ilk defa duyuyorum. Sonucu merak ettim bakalım ne diyecekler.

Geçmiş olsun .

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bende birçok alışveriş yaptım kart ile ama böylesini görmedim. Satıcı ve site ile iletişim sağlayıp bunun sebebini bulabilirsiniz.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Allah Allah ilginç .ilk defa duyuyorum. Sonucu merak ettim bakalım ne diyecekler.

Geçmiş olsun .
Bende birçok alışveriş yaptım kart ile ama böylesini görmedim. Satıcı ve site ile iletişim sağlayıp bunun sebebini bulabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Mesaj attım bakalım ne diyecekler.
zaten ürünü geri iade edecektim. hesap hareketlerine baktığımda fazla para çekildiğini gördüm.
Fazla bir şey değil 17 liranın peşine düşmem cevap gelmezse de. Bunu yapan bir sonraki gün daha fazla da çekebilir diye korkuyorum.

PALA.

PALA.

Üye
3D secure denilen icat sayesinde önce telefonuna mesaj gelir 50 TL çekiliyor şifreniz:xxxxxx gelir ve onaylarsan ödeme yapılır.

Sen niye 67 TL için onay verdin ? Banka sana çekilecek tutarı bildiriyor.

Okumadan onay verdin yada yine bizi işletiyorsun, haydi hayırlısı bakalım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
3D secure denilen icat sayesinde önce telefonuna mesaj gelir 50 TL çekiliyor şifreniz:xxxxxx gelir ve onaylarsan ödeme yapılır.

Sen niye 67 TL için onay verdin ? Banka sana çekilecek tutarı bildiriyor.

Okumadan onay verdin yada yine bizi işletiyorsun, haydi hayırlısı bakalım :hmmm
onayda 50 lira yazıyordu sorun orda :D

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Onay sms de ne yazıyorsa banka hesabından o kadar çeker.
Muhtemelen iskontosuz halininden sonra genel toplamda düşmedi 17 gaymeyi :hmmm
mesajları silmeseydim keşke :( maile bakayım bir de
Hemen AL! Fiyatı : 49,95 TL
Ödenen : 49,95 TL

PALA.

PALA.

Üye
mesajları silmeseydim keşke :( maile bakayım bir de
Hemen AL! Fiyatı : 49,95 TL
Ödenen : 49,95 TL
Eeee :hmmm
Yazı ile de yazalım bari; #KırkDokuz Lira DoksanBeş Kuruş#
Artık anlamışsındır, ödenen miktarda bir problem yok.
Bun tip ödeme mesajlarını silme ben özel olarak kayıt ederim, sanada tavsiye ederim dünya işi bu herşey olabilir...

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@sinan yüksel 'in dediği gibi Bankanız size 3D Secure Nedeniyle ilgili ücretin miktarını SMS olarak gönderiyor siz de orada yazan şifre ile bunu onaylıyorsunuz. Yani fazla para çekmesi mümkün değil. Bu tip durumlarda direk Bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, Konunun yeri burası değil. Konu Online Alışveriş Siteleri bölümüne taşınabilir.
@Genc007
@muratalperr55

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@sinan yüksel 'in dediği gibi Bankanız size 3D Secure Nedeniyle ilgili ücretin miktarını SMS olarak gönderiyor siz de orada yazan şifre ile bunu onaylıyorsunuz. Yani fazla para çekmesi mümkün değil. Bu tip durumlarda direk Bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, Konunun yeri burası değil. Konu Online Alışveriş Siteleri bölümüne taşınabilir.
@Genc007
@muratalperr55
teşekkürler. "Teknolojiden biraz uzaklaşıp, maxicep üyeleri ile tartışmak istediğiniz veya anlatmak istediğiniz olaylar, görüşler. Kısaca günlük hayatın içinden kareler ..." yazıyor diye, ve daha hızlı cevap almak için buraya açtım :)