gitti gidiyor fazla para çekti!

Sponsorlu Bağlantılar

• 23 Haziran 2019
  • 122 Okunma
  • 10 Cevap

1. 23 Haziran 2019 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

oğlum bu ne lan. 50 liralık ürün siparişi verdim. onay verirken de 50 lira yazıyordu kargo da ücretsizdi. hesap hareketlerine bir baktım 67 lira yazıyor. 17 lira da neyin nesi? bu kadar çekebiliyorlarsa tüm parayı da çekemezler mi? neden böyle bir şey olmuş olabilir.
    ---
    şikayetleri okudum. milletin hesabından tomarla para çekmişler. bunu nasıl yapıyorlar telefonuma onay kodu gelmeden.

Yazan: Kavalcılı Köyün Faresi

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 23 Haziran 2019 #2

Symbianist

Symbianist

Allah Allah ilginç .ilk defa duyuyorum. Sonucu merak ettim bakalım ne diyecekler.

Geçmiş olsun .

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. 23 Haziran 2019 #3

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş
    Bende birçok alışveriş yaptım kart ile ama böylesini görmedim. Satıcı ve site ile iletişim sağlayıp bunun sebebini bulabilirsiniz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. 23 Haziran 2019 #4

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi
    Teşekkür ederim. Mesaj attım bakalım ne diyecekler.
    ---
    zaten ürünü geri iade edecektim. hesap hareketlerine baktığımda fazla para çekildiğini gördüm.
    ---
    Fazla bir şey değil 17 liranın peşine düşmem cevap gelmezse de. Bunu yapan bir sonraki gün daha fazla da çekebilir diye korkuyorum.

5. 23 Haziran 2019 #5

sinan yüksel

sinan yüksel
    3D secure denilen icat sayesinde önce telefonuna mesaj gelir 50 TL çekiliyor şifreniz:xxxxxx gelir ve onaylarsan ödeme yapılır.

Sen niye 67 TL için onay verdin ? Banka sana çekilecek tutarı bildiriyor.

Okumadan onay verdin yada yine bizi işletiyorsun, haydi hayırlısı bakalım :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. 23 Haziran 2019 #6

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi
    onayda 50 lira yazıyordu sorun orda :D

7. 23 Haziran 2019 #7

sinan yüksel

sinan yüksel
    Onay sms de ne yazıyorsa banka hesabından o kadar çeker.
    Muhtemelen iskontosuz halininden sonra genel toplamda düşmedi 17 gaymeyi :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. 23 Haziran 2019 #8

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi
    mesajları silmeseydim keşke :( maile bakayım bir de
    ---
    Hemen AL! Fiyatı : 49,95 TL
    Ödenen : 49,95 TL

9. 23 Haziran 2019 #9

sinan yüksel

sinan yüksel
    Eeee :hmmm
    Yazı ile de yazalım bari; #KırkDokuz Lira DoksanBeş Kuruş#
    Artık anlamışsındır, ödenen miktarda bir problem yok.
    Bun tip ödeme mesajlarını silme ben özel olarak kayıt ederim, sanada tavsiye ederim dünya işi bu herşey olabilir...

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. 25 Haziran 2019 #10

TheNightMare.

TheNightMare.
    @sinan yüksel 'in dediği gibi Bankanız size 3D Secure Nedeniyle ilgili ücretin miktarını SMS olarak gönderiyor siz de orada yazan şifre ile bunu onaylıyorsunuz. Yani fazla para çekmesi mümkün değil. Bu tip durumlarda direk Bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, Konunun yeri burası değil. Konu Online Alışveriş Siteleri bölümüne taşınabilir.
    @Genc007
    @muratalperr55

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. 25 Haziran 2019 #11

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi
    teşekkürler. "Teknolojiden biraz uzaklaşıp, maxicep üyeleri ile tartışmak istediğiniz veya anlatmak istediğiniz olaylar, görüşler. Kısaca günlük hayatın içinden kareler ..." yazıyor diye, ve daha hızlı cevap almak için buraya açtım :)

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/08/2019 - 00:19