Gına geldi Nuri senden!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutalmis

Üye
    Konu Sahibi
en sonunda hislerime tercüman olan birisi çıkmış da bağıra bağıra yazmış turkcell reklamındaki hidayet'in yanında takılan nuri ve milyon kere hidayet'in "nuriiii, nuriiiiğğ" demesinin sinir bozucu olduğunu. abi sizce de irite edici değil mi nuri de, hidayet'in seslenişiydi, hatta toptan reklam uyuz bişey değil mi??

legend5858

legend5858

Üye
walla gına geldi görmek istemiyorum artık tvlerde :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Aynen,kafa şişirmekten başka birşeye yaramaz o reklam..

er7705

er7705

Üye
topplu eylem yapalım reklamın tv den kalkması için

Esendağlı

Esendağlı

Üye
turkcell in mail adresi varmı mail atalım

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ben çok beğeniyorum valla

darülmendep

darülmendep

Üye
Güzel ya ne var ki işte ne güzel oynuyor nori

adilekci

adilekci

Üye
Valla bende beğeniyorum :D:D

maxitr

maxitr

Üye
biraz sıkmıs ola bilir bu reklam ama bi razda güldürüyor nuri'nin oradaki hareketleri zaten ilerde yavas yavas kalkar reklamlardan vede önceki gibi sık sık göstermiyolar zaten!!! ama devamı gelecektir.!! :oke:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Daha değişik yüzler bekliyoruz

alcatraz1907

alcatraz1907

Üye
bence o kadar kötü değil komik nuri

Berlin Boleyn

bencede gına geldi gıcık olduğu için kendine ayrı bir tarz katan reklam.

arslansem

arslansem

Üye
O reklamlar bitmedi mi hala?:hmmm

pegasus7

pegasus7

Üye
ayy kusura bakmayın ama bu nuri diye bahsettiğiniz reklam hangisi oluyoo:)

gerçekten neyin nesi bu nuri denilen reklam hangi kampanya ya da firma tanıtımı yapıyoo cevap verir misiniz?

serbest888

serbest888

Üye
Turkcell e yakışmayan çok gıcık bir reklam.
Raga Oktay'ın ki bile daha iyiydi.....

Symbiont

Üye
Baydı Yedi Bitirdi Beni Artık Sıkıntıdan Delirtiyor O Reklam

kutalmis

Üye
    Konu Sahibi
nesini beğeniyorsunuz allah aşkına! zaman kaybından başka hiçbir şey değil o reklam!

realsteel

realsteel

Üye
tc deki reklam anlayışı uyuz bişi olsun ki akılda kalsın şekline dönüştü

SaÇMa Sapan reklam dolu piyasa + Nuriiiiğğ

Nuriler kızmasın...

arslansem

arslansem

Üye
Nuriler kızmasın... :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt