Gilbertoyu Alex bitirecek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Gilbertoyu Alex bitirecek
Gilberto'yu Alex bitirecek!
Fenerbahçe, Konfederasyon Kupası'ndan dönen Arsenalli yıldıza elçi gönderdi. Gilberto Silva "Evet" derse hemen harekete geçilecek

Yeni sezon için "bomba" hakkını gizli tutan F.Bahçe, Gilberto Silva'yı ikna etme işini Alex'e verdi. Brezilya'da tatilde olan Alex, Konfederasyon Kupası'ndan dönen Arsenalli oyuncu ile ülkesinde görüşecek. Alex'in, Türkiye'yi ve Fenerbahçe'deki ortamı anlatacağı 31 yaşındaki oyuncunun vereceği cevaba göre yönetim harekete geçecek.

Türkiye'ye sıcak

Brezilya'ya "Konfederasyon Kupası Şampiyonu" olarak dönen Gilberto Silva'nın İngiltere'den ayrılmak istediği biliniyor. Arsenal'de 80 maçta görev yapan, 4 de gol atan Silva joker özellikli. Asıl mevkisi ön libero olan Brezilyalı yıldız, oyunu geriden kurma özelliğiyle de prim yapıyor. Silva'nın Türkiye'ye sıcak baktığı biliniyor.

4-5 yıl daha oynarım

2002'den beri Arsenal'de oynayan Gilberto Silva'nın, "En az 4-5 yıl daha futbol oynarım. Kendime iyi bakıyorum. Hedefim bu saatten sonra gittiğim takımda futbolu bırakmak. Bu nedenle gideceğim takım ve ülkeyi titizlikle seçeceğim" dediği belirtiliyor. Bu açıklamalar F.Bahçe'nin şansını artırıyor.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar başkandan yalanlama geldi bu habere :(

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ewt sitede yayınlandı!
ilgilenmiorz dierek te biz onla bunla ilgilenmiosak kimi alcaz?
2 gun sonra kamp için gdecekler daha ortada oyuncu yok!

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by seriFBurak@Jul 1 2005, 01:42 PM
ewt sitede yayınlandı!
ilgilenmiorz dierek te biz onla bunla ilgilenmiosak kimi alcaz?
2 gun sonra kamp için gdecekler daha ortada oyuncu yok!
[post=100845]Quoted post[/post]​

+1 :kop: artık transfer yapsınlar yaw...sıkıldım her gün başka haber çıkıyo zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...