Gif Profil Resmi Özelliği Gelse

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Gif Profil Resmi Özelliği Gelse
avatar bölümünde profil resmimizi gif şeklinde bir özellik ekleyebilirmisiniz acaba nasıl olur

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: KARİZMATİX

Buğra

Buğra

Admin
@Ozan
@Dogus Pertez

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Bu özellik bazı forumlarda var. Burada da olsa güzel olur.

Ozan

Ozan

Admin
Profil resmimden göreceğiniz üzere, artık .gif profil resmi özelliği teknik olarak gerçekleştirildi :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Buğra
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Profil resmimden göreceğiniz üzere, artık .gif profil resmi özelliği teknik olarak gerçekleştirildi :)
peki gifin standartları falan nelerdir onunla ilgili rehber bir konu açabilirmisiniz acaba boyutu şu kadar ölçütleri şu gibi falan filan

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Kullanılacak gifler 50 kb. ile sınırlı. Böyle olunca da küçük boyutta gif bulmak veya yapmak zor oluyor. Sınır 100 kb. olursa daha iyi olur kanısındayım.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
Ozan

Ozan

Admin
Kullanılacak gifler 50 kb. ile sınırlı. Böyle olunca da küçük boyutta gif bulmak veya yapmak zor oluyor. Sınır 100 kb. olursa daha iyi olur kanısındayım.
Özellikle mobilden giren ziyaretçilerimiz için sayfa yüklenme hızı oldukça düşecektir.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve KARİZMATİX
bilisimler

bilisimler

Üye
Aynen mobilden girince kasıyor gibi ama bir türlü küçük boyutta istediğim gifi bulamadım.:(

• Beğen
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Aynen mobilden girince kasıyor gibi ama bir türlü küçük boyutta istediğim gifi bulamadım.:(

Senin için kendim yaptığım 4 adet 50 kb.tan küçük avatarları sağ tıklayıp bilgisayarına indirerek dilediğini kullanabilirsin.

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Senin için kendim yaptığım 4 adet 50 kb.tan küçük avatarları sağ tıklayıp bilgisayarına indirerek dilediğini kullanabilirsin.

Çok teşekkür ederim:anlas: gerçekten çok sevindim.:biggrin: Bomba gifler olmuş helal kardeşim. Bunların hepsini kaydediyorum.:thumbup:

• Beğen
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Bu da bonusu olsun. Aslında diğer arkadaşlara da yapmak isterdim ama bir başlarsam bunun önü alınmaz, yüzlerce talep olursa altından kalkmam zor olur. Belki ilerde bu konuda bir konu açabilirim.

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt