Geri Dönüş

Sponsorlu Bağlantılar

eneesparlak

Üye
    Konu Sahibi
Geri Dönüş
Arkadaşlar merhaba. Uzun bir 2 senedir windows phone kullanmıyorum. Yeniden geçmeyi düşünüyorum fakat merak ettiğim bir kaç şey var. 950XL almayı düşünüyorum. Twitter ve Instagram uygulaması özellikle, ne durumda acaba şu an Windows'da ? Sistem hakkında biraz bilgilendirme yapabilir misiniz rica etsem

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar merhaba. Uzun bir 2 senedir windows phone kullanmıyorum. Yeniden geçmeyi düşünüyorum fakat merak ettiğim bir kaç şey var. 950XL almayı düşünüyorum. Twitter ve Instagram uygulaması özellikle, ne durumda acaba şu an Windows'da ? Sistem hakkında biraz bilgilendirme yapabilir misiniz rica etsem
Bende sıfır xiaomi mi5 aldım 2 gün kullandım sonra hattımı tekrar 1520 ye geri taktım valla ben bizim sistemi eksiklerine rağmen daha çok seviyorum ama mi5 harika bir telefon muş.
Soruna gelince twitter kullanmıyorum ama instagram gayet iyi.

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

omerk88

omerk88

Üye
Bende sıfır xiaomi mi5 aldım 2 gün kullandım sonra hattımı tekrar 1520 ye geri taktım valla ben bizim sistemi eksiklerine rağmen daha çok seviyorum ama mi5 harika bir telefon muş.
Soruna gelince twitter kullanmıyorum ama instagram gayet iyi.

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi
mi5 ne kadara aldın acaba kamerası falan nasıl

Esendağlı

Esendağlı

Üye
mi5 ne kadara aldın acaba kamerası falan nasıl
Mi5 beyaz rengini hepsiburada dan kargo dahil 1156 tl ye aldım,kamera özellikleri gayet iyi örneğin selfi yaparken insanların yaşını ve cinsiyetini belirliyor bu çok eğlenceli ama çekim kalitesi olarak benim 1520 daha iyi tabiiki, ama cihaz çok şık çok kibar vede çok narin bir yapısı var.
Hızına gelirsek benim 1520 yi ikiye katlar diyebilirim, çok seri bir cihaz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Acele Etmemekte Fayda Var Derim.Yeni Cihazlar Gelince Fiyatlar DÜşecektir Ayrıca 950 Nın Fiyati Halen Daha Düşmüş Değil.O Fİyatada Şu Anda Değmez Bence.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bu sizin Windows İşletim sisteminden(Windows 10) beklentilerinize bağlı bir şey
Şayet istediğiniz, beklediğiniz, umut ettiğiniz şeyler ne ise daha net cevaplar alabilirsin diye düşünüyorum.
Twitter ve instangram önemli ölçüde çalıştırıldıkları telefonların performansı ile çalıştırılan uygulamaya göre değerlendirilmelidir.
Performans yönünden sıkıntı çekmezsiniz.
Uygulamalar ise geliştirilmeye devam ediyor.
Örneğin, whatsapp diğer tüm platformlardan önce görüntülü görüşmeye geçti.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Twitter uygulaması Universal yani bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz
İnstagram uygulaması IOS portu yani onu da apple cihazlardan inceleyebilirsiniz

eneesparlak

Üye
    Konu Sahibi
Bu sizin Windows İşletim sisteminden(Windows 10) beklentilerinize bağlı bir şey
Şayet istediğiniz, beklediğiniz, umut ettiğiniz şeyler ne ise daha net cevaplar alabilirsin diye düşünüyorum.
Twitter ve instangram önemli ölçüde çalıştırıldıkları telefonların performansı ile çalıştırılan uygulamaya göre değerlendirilmelidir.
Performans yönünden sıkıntı çekmezsiniz.
Uygulamalar ise geliştirilmeye devam ediyor.
Örneğin, whatsapp diğer tüm platformlardan önce görüntülü görüşmeye geçti.

Twitterda gifler ve videolar açılmıyor diye yorumlar okumuşum. Bir de alıntı rtlerinde link gözüküyor diyorlardı. Bunlar doğru mu acaba?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Twitterda gifler ve videolar açılmıyor diye yorumlar okumuşum. Bir de alıntı rtlerinde link gözüküyor diyorlardı. Bunlar doğru mu acaba?
Gifler ve videoları gayet güzel oynatıyor !! Alıntılarda sağlam bir şekilde yorum görünüyor:) Tabi şahıs seni engellemezse Ekran görüntülerini istersen atabilirim.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
s
sizin okuduğunuz yorumlar twitter wp8 uygulaması için yapılan yorumlar, w10 uygulamasında ankete kadar her şey var bir tek profile sabitlenen tweet görünmüyor o kadar :)

eneesparlak

Üye
    Konu Sahibi
Gifler ve videoları gayet güzel oynatıyor !! Alıntılarda sağlam bir şekilde yorum görünüyor:) Tabi şahıs seni engellemezse Ekran görüntülerini istersen atabilirim.

Çok teşekkürler ben de tırsmıştım bi miktar öyle yorumları görünce :) Sistem hala stabil değil mi donma vs yaşanmıyor?

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
insider fast yapıdayım fazlası ile memnunum şu an.

ddnet

Üye

Betaları orjinallerinden daha iyi. İsimlerindeki beta yazısına bakma, onları kullan. Ben 1.5 aydır kullanıyorum. Keşke daha evvel kullansaymışım :)

(WM 10.14393.448) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
dücane

dücane

Üye
Avrupaya mesela Almanya ya gelme ihtimalin varsa Almanya dan al derim. Dün Lumia 950 XL´in fiyati 259€ ya düstü

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

eneesparlak

Üye
    Konu Sahibi
Avrupaya mesela Almanya ya gelme ihtimalin varsa Almanya dan al derim. Dün Lumia 950 XL´in fiyati 259€ ya düstü

Amerika'dan getirtme ihtimalim var. 500 dolar Amerika'da. Display Dock hediyeli. Eğer Amerika olmazsa Almanya diğer seçeneğim arkadaşıma getirtmeyi düşünüyorum amerika olmazsa eğer

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
W10'da Twitter ve Instagram uygulamaları gayet iyi. Diğer uygulamalar da yeterince iş görüyor. Periscope ve Snapchat gibi birkaç uygulama halen yok. Oyun eksiği devam ediyor. Ama sistem de mağaza da yavaş da olsa gelişmeye devam ediyor.