Gerets kanunları...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Gerets kanunları...
Gerets kanunları...
Galatasaray'ın her konuda anlaştığı ve menajer Harun Aslan aracılığıyla imza attırdığı Eric Gerets, zaman kaybetmeden çalışmalara başladı. Öncelikle kulüpten edindiği maç kasetlerini büyük bir dikkatle izleyen Belçikalı çalıştırıcı, ilk izlenimlerini rapor halinde yönetime sundu. Yedi maddelik raporda ilk etapta yapılması gerekenleri sıralayan Belçikalı hoca, sağ ve sol beke ihtiyaç olduğunu belirtirken, bizzat görmeden takımdan kimsenin gönderilmemesini istedi. İşte Gerets'in istekleri:

1- Kaliteleri belli

Hakan Şükür ve Hasan Şaş kesinlikle takımda kalmalı. İkisinin de kalitesi belli. Dünya Kupası'nda yıldızlaşan Hasan Şaş'ın üç sezondur istenileni veremediğini öğrendim ve bu beni çok şaşırttı. Önümüzdeki sezon yeniden futbola dönmek zorunda. Bunu başarabilecek kapasitede bir oyuncu.

2- Ümit'i göreceğim

Ümit Karan'dan mutlaka faydalanmak istiyorum. Eski teknik direktör Hagi'yle yıldızı barışmadığı için altı ay kiralık olarak gönderilmiş. Aldığım bilgiler ve edindiğim izlenimler çok olumlu. Ondan yararlanmak istiyorum, bu nedenle kampa götüreceğim. Neler yapabileceğini görmek istiyorum.

3- Fizik gücü düşük

Volkan Arslan'ı da, hazırlık kampına götüreceğim. Bu oyuncunun en büyük eksikliği oynamamasının da etkisiyle fizik gücünün oldukça düşük olması. Hazırlık döneminde kendisine özel bir program hazırlayacağım ve uygulatacağım. Daha sonra kendisi hakkında kesin kararımı vereceğim.

4- Yaptıkları ortada

Galatasaray yönetiminin ve taraftarının, Conceiçao'dan memnun olmadığını duydum. Bana göre dünya çapında bir oyuncu. Real Madrid ve daha önce oynadığı takımlarda yaptıkları ortada. Geldiğimde kendisiyle özel olarak görüşeceğim. Kalmak isterse ben de onunla devam etmek isterim.

5- Defans çok önemli

Hücumu, hızlı futbolu severim ama defansı da çok büyük önem veririm. Benim için en önemli bölgelerden birisi de defansın sağ ve sol bekleridir. Galatasaray'ın bu mevkilerde zayıf ve alternatifsiz olduğunu gördüm. Bu bölgelere takviye istiyorum. Bu konuya öncelik verilmesi gerekiyor.

6- Acele etmeyelim

Orta alana iyi ve tanınmış bir oyun kurucu transfer edilmesi iyi bir düşünce. Başkan ve yönetimle görüşeceğim. Yabancı transferi konusunda aceleci davranmamalıyız. Kamp döneminin ilk etabında oynayacağımız hazırlık maçlarından sonra eksiklerimizi görüp, bu konuda ona göre karar vereceğiz.

7- Gençler kampa

Galatasaray'ın genç oyunculara yaptığı yatırımın karşılığını almak istediğini biliyorum. Benim için de genç oyuncular önemli. Galatasaray'da gelecek vaat eden oyuncular bulunduğunu öğrendim. Gençlerin hepsini hazırlık kampına götüreceğim ve durumlarını göreceğim.

:huhu: :huhu: :huhu:

massut

massut

Üye
ne bu şimdi hızlı atın .... seyrek düşermiş BAKALIM NE YAPACAK :ah:

wincih

Üye
akıllı konuşuyor ama uygulama esastır laf değil

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ümit varsa sanırım Hakan olmaz... ;)

Kavgalılardı en son... :)

Simbat01

Üye
bu adam iş yapar gibi duruyo ama atmak kolay tabi o ayrıo mesele

onanat26

onanat26

Üye
Del Bosque de yıldız antrenör olarak geldi ama gördük ne olduğunu.. :)

Quattro

Quattro

Üye
Herşeyden önce inşallah türk futbolu için hayırlı olur. Hasan Şaş ve Ümit için sölediklerine katılıyorum. Ama galatasarayda bu sölediklerini gerçekleştirmesi uzun sürebilir gibi geliyor bana yani 1 sezonda bu dediklerinin hepsini yapamaz....... :rolleyes:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray açısından ne kadar iyi olur bilinmez ama inşallah Türk Futbolu açısından iyi olur..

the_patriot

Üye
Originally posted by onanat26@Jun 2 2005, 09:00 PM
Del Bosque de yıldız antrenör olarak geldi ama gördük ne olduğunu.. :)
[post=71548]Quoted post[/post]​

del bosque ye laf yok dünyanın en kariyerli hocası onun 3 senede yaşadığı başarıları senin takımın yada başka bi takım kaç yüz senede başaracak !!!!!
sadece uyum sorunu vardı , kötü mü oldu del bosque geldide türkiye dünyanın en kariyerli hocası bir türk takımının başında ülke reklamını hiç düşündünmü sen ?

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Newzat demirin del bosque ye ettiği laf:"Dünyanın hiç bi yerinde böyle göbekli teknik adam yok!Adam teknik direktore değil , yeniköy kasabına benzio!!!
Yaratıcı bjk yöneticisi işte!!!

the_patriot

Üye
Originally posted by seriFBurak@Jun 2 2005, 11:05 PM
Newzat demirin del bosque ye ettiği laf:"Dünyanın hiç bi yerinde böyle göbekli teknik adam yok!Adam teknik direktore değil , yeniköy kasabına benzio!!!
Yaratıcı bjk yöneticisi işte!!!
[post=71649]Quoted post[/post]​

hatırlatırım aziz yıldırım gibi tükürdüğünü yalamadılar ama!!!!!!!!!!!!!!!!
aziz yıldırımın daum bjk deyken neler dediğini unuttunmu daum a o eroinman,ayyaş,alkolik,piskopat adamla işimiz olmaz demişti

ne oldu serifburak,

Roy

Roy

Üye
Konuyu saptırmayın konu gerets,del bosque değil.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Greats bence fazla dayanamaz... Çünkü eline iyi bir malzeme lazım ama gs de yok maalesef.... ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
98>100. Bu böyle olduktan sonra GS'ye kim gelse karizmasını yerine getiremez.. :)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by the_patriot+Jun 3 2005, 04:57 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Jun 3 2005, 04:57 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-seriFBurak@Jun 2 2005, 11:05 PM
Newzat demirin del bosque ye ettiği laf:"Dünyanın hiç bi yerinde böyle göbekli teknik adam yok&#33;Adam teknik direktore değil , yeniköy kasabına benzio&#33;&#33;&#33;
Yaratıcı bjk yöneticisi işte&#33;&#33;&#33;
[post=71649]Quoted post[/post]​

hatırlatırım aziz yıldırım gibi tükürdüğünü yalamadılar ama&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
aziz yıldırımın daum bjk deyken neler dediğini unuttunmu daum a o eroinman,ayyaş,alkolik,piskopat adamla işimiz olmaz demişti

ne oldu serifburak,
[post=72119]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:nono: Aziz baskanın ole bişi diceğini sanmam&#33;sen fazla yazıosn galiba foruma,&#33;

the_patriot

Üye
biraz gazete oku , tv izle olmazsa internetten bak üşenmiyorsan tabiki

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya tmm cok biliosn urasamam polemikle falan&#33;

the_patriot

Üye
Originally posted by seriFBurak@Jun 3 2005, 11:46 PM
ya tmm cok biliosn urasamam polemikle falan&#33;
[post=72550]Quoted post[/post]​

tabi çok bilicem , çok bilmem doğal zaten 15 senedir sporun içindeyim, eğer problemin varsa pm at , hem ben kurtuluyum hemde forum ,

pm de bekliyorum,

_KadirşinaS_

Üye
Bu adam GS ye baya yarayacak

massut

massut

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Jun 3 2005, 08:01 PM
Greats bence fazla dayanamaz... Çünkü eline iyi bir malzeme lazım ama gs de yok maalesef.... ;)
[post=72333]Quoted post[/post]​
durbakalım daha gün dopmadan neler doğar. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt