"Gerets bana hayat verdi"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
"Gerets bana hayat verdi"
Galatasaray'a dönüşü muhteşem olan Saidou, Teknik Direktör Gerets'e övgü yağdırıp, Hagi'ye iğneli mesajlar gönderdi

Sergilediği performansla alkışlanan Saidou, başarısını Teknik Direktör Eric Gerets'e borçlu olduğunu söyledi. Sezon başında Hollanda kampına götürülmeyip, daha sonra Gerets'in isteğiyle kadroya dahil edilen tecrübeli orta saha oyuncusu, "Milli Takım'da oynayacağım için sezon başında İstanbul'da PAF Takım ile idman yapıyordum. Daha sonra hoca beni görmek istedi ve Hollanda'ya çağırdı. Ardından da beğendi ve takımda kaldım. Bu sezonki performansımda Gerets'in payı çok büyük. Bana adeta hayat verdi. Her zaman güvendi ve bu da benim futboluma yansıdı" diye konuştu.

"Böyle devam etmeliyiz"

Saidou, geçen sezon devre arasında Malatyaspor'a gönderilmesine neden olan Gheorghe Hagi'nin ise kendisine hiç güvenmediğini vurguladı. Rumen hocanın şans verdiği 1-2 maçta iyi oynadığını vurgulayan Kamerunlu oyuncu, "Hagi iyi oynamama rağmen beni istemediğini söyledi. Onun problemi yöneticilerleydi. Ben ise arada kaldım. Bizler futbolcuyuz. Gelecekte Hagi'nin çalıştırdığı bir takımda oynayabilirim" ifadesini kullandı.

Başarılı futbolcu, şampiyonluk mücadelesi için ise "Sezona çok iyi başladık. Şampiyonluk konusunda konuşmak için henüz erken. Ancak hedeflere ulaşmak için aynı şekilde yolumuza devam etmeliyiz" yorumunu yaptı.

Kaynak:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Gerets , Saido'dan çok , Ümit Karan'a hayat verdi ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Sep 23 2005, 08:19 PM
Gerets , Saido'dan çok , Ümit Karan'a hayat verdi ;)
[post=175422]Quoted post[/post]​
gerçekten doğru bir tespit :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bunuda maddi güç olmadığından oynatıyorlar..

Hatırlayın kampa götürmediler daha sonra adam alamayınca 2 gün sonra çağırdılar.. ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
dorusun para olmadığı için oraya bi transfer yapamadık ama iyikide yapamadık bence bu sene saidou çok iyi oynuyo pres yapıyo top kesiyo top dağıtıyo işte bi nevi aurelio ama aurelio nun yarısı kadar oynayabilse dua ederim aurelio çok baba bi oyuncu ;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
kısacası..

Karan'lıktan aydınlığa... ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt