general mobile planet bilgi topluyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
UbsTF

UbsTF

Üye
    Konu Sahibi
general mobile planet bilgi topluyoruz
evet dedğim gibi bilgi topluyoruz baktım birkaç incelme var ama oyunlardan çok az söz etmişler sizce oyun performansı nasıldır alan arkdaşlar varsa açtığı oyunları söylebilirmi

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
oyun açsa bile şekli bozuk iyi olmaz bence.

UbsTF

UbsTF

Üye
    Konu Sahibi
şeklinde bi sorun yok bence şık duruyo ama bu fiyata değmeyecek gibi ama benim istedğim 3d oyun performansı nasıl ?

Sarangni

Sarangni

Üye
Bu telefona verilecek para ile çok daha iyi bir telefon alınabilir. Öncellikle bakılması gereken. İşlemcisi, RAM, GPU, ekran çözünürlüğü vs gibi özellikleri.

Eğer varsa ayrıntılı bir video incelemesi izleyin. Telefonun Banchmark uygulamaları ile yapılmış test sonuçların bir bakın. Orada ki değerleri ne kadar iyi önemli.

Bunların dışında üreticisinin Türkiye'de ki teknik desteğinin durumu nek mı. Üretici önceki çıkardığı cihazlara güncelleme çıkarmışmı bunlar önemli. Samsung birçok telefonu için 2.3.6 güncellemesini resmi olarak yayınlamış durumda. Bu cihazın üreticisinin bu konuda ki durumu nedir.

3D oyun oynayacaksanız biraz daha üste para koyup daha iyi bir cihaz alamnızı tavsiye ederim. HTC olur, Samsung olur bunlara iyi bakın.

hayvan

hayvan

Üye
need for speed hot pursuit oynuyorum takılmadan. ekranda mükemmel bir deneyim sunuyor.bencelerle sallamadan gidip görüp inceleyip karar verin 700 tl bu cihaz ...

karayel90

karayel90

Üye
Ona 700 tl vereceğine sıfır galaxy w yada alcatel one touch modellerine de bakabilirsin
Yada 2. el iyi bi android smartphone bulabilirsin

salwadorx

Üye
hiç çekinmeden alın derim arkadaşta samsung wonder var üstüne para verse değişmem planetimi ..süper ötesi..ve versiyon güncellemesinde 4.0 android gelecek taplet ayarında olacak alın diyorum[/SIZE]

navti

navti

Üye
işlemci hızı neydi planetin

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
http://m.youtube.com/watch?v=QRF3exc60WY&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DQRF3exc60WY&gl=TR

Android Police

Android Police

Üye
çok kaba duruyor bence şahsen 100-200 tl daha verip s3 mini almak kaçınılmaz havada karada geçer planeti :oke:

resetel

Üye
cihaza şuanda indiripte çalıştıramadığım uygulama olmadı ,fiyatıda 500 tl 'ye düşmüş yanında duracell harici şarj makinası hediye,cihazın en sevdiğim yönü çektiğin bir fotografı veya videoyu anında facebook vs. sitelerde paylaşabiliyorsunuz.sesi yazıya çeviren olay tam türkçeleştirilmiş diğer cihazlar gibi eksik yazmıyor,tek dezavantajı gece kamera çekimi bitek o olay kötü...yeni versiyonuda hazırlıyorlarmış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt