General mobile discoveryde çalışan oyunlar...

Sponsorlu Bağlantılar

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
General mobile discoveryde çalışan oyunlar...
Arkadaşlar konu çok açık general mobile discoveryde her oyunu çalıştıramıyorum özellikle mc4 bu telefonda çalışan oyunları bu konu altında paylaşılabilirmi bu bizim içinde kolay olur iyi günler ...

NOT: Power vr olduğu için bu sorun var telefon yetersiz kaldığı için değil yanlış anlaşılmasın.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

caglar b

caglar b

Üye
mc4 ü çok fazla oynayıp, pil sıcak uyarısı alan bir arkadaş vardı hayret sen nasıl çalıştıramadın

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve yeauw
mkyb

mkyb

Üye
Güç tasarruf modunu kapat oyun oynarken.Tasarruf modu açık olunca telefon tam kapasite çalışmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve yeauw
Buğra

Buğra

Admin
Oyunu yamlıs yukluyorsunuz büyük ihtimal

LeanbLack

LeanbLack

Üye
ben bütün oyunları açıyor diye biliyordum hatta androidi s4 almadan once simdiki kadar bilseydim bende o telefonu alırdım

• Beğen
Tepkiler: yeauw ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
  • Beğen
Tepkiler: yeauw ve LeanbLack
yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
hocam link ve doğru nasıl yükleniyormuş bi söyleyin yazılanları yapıyorum ki bundan önceki telefonumda mc4 oynuyodum bi terslik var bence sizin yüklediğiniz oyunun linkini atarmısınız

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
  • Beğen
Tepkiler: yeauw
yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler hocam daha öncede bunu denedim birazdaha açık anlatırmısınız rardaki dosyayı çıkarıyoruz
sdcard/Android/obb/ içine atıyoruz apk kurup oyuna giriyoruz bu şekilde değilmi

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
evet aynen o şekilde ilk girerken internete bağlı olsun telefon

• Beğen
yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle yaptım giremedim acaba romdanmı kaynaklanıyor somuru:neyse hocam başka bi rom yükleyip tekrar deneyeceğim teşekkürler yardımlarınız için

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
tekrar deneyin sorun nedir neden girmiyor?

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Çalışmayan oyun mu var :ehe

• Beğen
yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
bi bilsem zaten gereğini yapcam hocam her oyunu oynuyorum fakat bunu oynyamadım tekrar indiriyorum ve romuda değiştireceğimanlamadım çalışmayan oyunmu var derken

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
bi bilsem zaten gereğini yapcam hocam her oyunu oynuyorum fakat bunu oynyamadım tekrar indiriyorum ve romuda değiştireceğimanlamadım çalışmayan oyunmu var derken
hayır oyun neden açılmıyor ne hata veriyor sorunu tam anlatırsanız neler oluyor? ona göre yardımcı olmaya çalışacağım ben tüm romlarda oynadım bizim telefonda bu oyunu :)

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
hocam oyunu sildim tam anlamıyla ne yazdığını söyliyemem fakat oyunu açıyorum dosyalar indirildi gibi bişey yazıyor oynamak için bastığımda biraz o ekranda kalıp kapatıyor

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
hocam oyunu sildim tam anlamıyla ne yazdığını söyliyemem fakat oyunu açıyorum dosyalar indirildi gibi bişey yazıyor oynamak için bastığımda biraz o ekranda kalıp kapatıyor
öyle yazdıktan sonra kapanmaması lazım internet açıkmıydı yaptığınızda?

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
evet hocam tekrar deneyeceğim ozaman yazarım sonucu

• Beğen
yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
hocam açıldı yardımınız için teşekkürler rarlar hatalıydı heralde