General mobile discovery siliniyor sorunu

• 31 Temmuz 2014
  • 9533 Okunma
  • 8 Cevap

1. Beyler, kardeşimin telefonuna recovery modunda 4.4 kitkat güncellemesi yüklemek istedik normalde sistem güncellemesi kısmında geçersiz dosya hatası veriyordu.
    Yüklemesine yükledikte telefonu wipe data yapayım dedim yaptım siliniyor yazısında takılı kaldı batarya çıkartıp taktım yine aynı sonuç değişmiyor çözümünü bilenler varsa lütfen yardımcı olsunlar.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: FeLonieS
  2. arkadaşlar sorunu bilenler yardımcı olsunlar istersen telefoncuya baktırt yada garantiye gönder benim anlamadığım telefonlarla niye oynuyorsunuz herşeyin orjinali iyidir :)

3. Zaten kendi güncellemesini kurmaya çalışırken bu oldu. :)

4. Oda güzel ilginç birşey sen o telefonu telefoncuya baktirt başına sorun acmasin

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Sp Flash Tool ile yazılım atman lazım internette konuları var dosyaları eksiksiz indirirsen ve anlatımı eksiksiz yaparsan 3 dk telefonu sıfır gibi yapabilirsin çok ama çok basit bir işlem

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Onu da denedim yanlışlık ile preload işaretledim yaparken şimdi brick oldu galiba hiç açılmıyor. Brick olunca da düzeltebiliyormuşsun galiba ama siz biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

7. O konuda bilgim yok

Mobil cihaz ile gönderdi
    FeLonieS bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 11:44