General Mobile Discovery Güncelleme Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

kaanslmz

kaanslmz

Üye
arkadaslar yayinlanma tarihi 25.09 dimi guncel hali? ben telefondan degil de netten indirip guncelledim de ondan soruyorum.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Invoke ve kaanslmz
TheOldBros

TheOldBros

Üye
beyler ben güncelle butonuna bastım tel yeniden başladı general mobile yazısından sonra kırmızı ünlemli android robot resmi çıkıyo altında çince yada japonca yazılar çıkıyo bataryayı çıkarıp takıyorum yine aynı acil yardım ss birazdan atıcam

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Telefon rootlu muydu?

caglar b

caglar b

Üye
ben birşey yapmıyorum valla widdgetleri azalt ev ekranı sayısını azalt düşecektir. saçlatıcıyı kullandığım halde boş miktar 550 civarındaysa launcher yüklesem 700 falan olur sanırım :)
Ev ekranı sayısı nasıl azaltılıyor?

• Beğen
TheOldBros

TheOldBros

Üye
off yokmu hiç çaresini bilen telefon açılmadığı için root landığını anlayamaz dimi servis factory mod a erişebiliyorum cwm kurmadım ama tel e normal recovery li

• Beğen
ölümüne

ölümüne

Üye
beyler ben güncelle butonuna bastım tel yeniden başladı general mobile yazısından sonra kırmızı ünlemli android robot resmi çıkıyo altında çince yada japonca yazılar çıkıyo bataryayı çıkarıp takıyorum yine aynı acil yardım ss birazdan atıcam
ses artı ve güç tuşuna aynı anda basarak aç cihazı wipe data yapıp tekrar dene

• Beğen
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
off yokmu hiç çaresini bilen telefon açılmadığı için root landığını anlayamaz dimi servis factory mod a erişebiliyorum cwm kurmadım ama tel e normal recovery li
Wipe data yapıncada mı açılmıyor?

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Ana ekranda seçenekler ordan masaüstünü düzenle daha sonra silmek istediğin ekranlarn üstündeki x'e bas
Teşekkürler, ev ekranı sayısı azaldı ama ram hala 300 lerde yapacak birşey yok, zaten ram i zorlayacak birşey yapmıyorum

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç. ve Buğra
TheOldBros

TheOldBros

Üye
Beylet factory mode a aldim ses kisma + guc tusuyla recovery modunda acilmiyodu ses acma + guc tsu ile yine haga cikiyodu factory mode da biraz kurcaladim en altta reboot yazoyodu ona tikladim tel acildi cok sevindim yani mutluyum ne diyim garanti halletmez diye bayagi korktum

• Beğen
TheOldBros

TheOldBros

Üye
Beni oldurseler bu yeni guncellemeyi kurmam o kadar tirstim yani

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Onlarca kez uyari yapildi güncelleme yapmadan önce rootu kaldirin diye

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
GMD eskiden kendi java ile çalışan saçma sapan cihazlar çıkarıyordu bilmiyorum hala devam ediyor mu o segmentte ama bıraktıysa çok iyi yapmıştır.

Hayır java değil ve saçma sapan da değildi. Yıllar önce ilk çıktığında aldığım General Mobile DST-350 telefonum daha 1 hafta önce bozuldu. Sağlamlık Nokia kadar olmasa da Samsung, HTC, Sony'den daha iyi bana göre ;)

• Beğen
TheOldBros

TheOldBros

Üye
Evet root yüzünden :)
Yapmaniz gereken sadece supersu açmak ve ayarlarından supersu devre dişi birakmakti :)
Ben bisey sorucam freedom programiyla supersupro yu satin alabiliyomuyuz bide sen oyle yaparak mi guncellesin telefonu

• Beğen

Üst Alt