General Mobile Discovery Güncelleme Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
facebook sayfasında da güncellemenin çıkacağı duyruldu. kullanıcılarına hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Buğra

ozkanwap

Üye
Orasını bilemeyiz ama yeni cihaz için daha var. Yeni cihaz geldiğinde de bizim cihazın pabucu dama atılmayacak bunun da garantisini verebilirim :spr
o konuştuğun kişilere hele bi sor bakalım bu cihazı sadece 16gb çıkarmak varken türkiyeye neden 4gb lik ürettirmişler ? bırakın yazılımı 16gb çıktığında bizim cihazların papucu dama atıldı.
güncellemeye gelince olmamasından iyidir yalnız neden 4.2.2 bile degil? 4.2.2 de sorunmu vardı? yada neden 4.3 degil? problem işlemci vs üreticilerindenmi kaynaklanıyor?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
bilgi için teşekkürler müdür. Bu arada cihazın her yanı ayrı oynamıyor her cihazın iyileştirmeleri küçük çaplı yamaları vardır!

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Evet derleme versiyonu farkli
evet :spr
facebook sayfasında da güncellemenin çıkacağı duyruldu. kullanıcılarına hayırlı olsun.
Orada da büyük grupta ilk ben duyurdum güncelleme geleceğini :)
o konuştuğun kişilere hele bi sor bakalım bu cihazı sadece 16gb çıkarmak varken türkiyeye neden 4gb lik ürettirmişler ? bırakın yazılımı 16gb çıktığında bizim cihazların papucu dama atıldı.
güncellemeye gelince olmamasından iyidir yalnız neden 4.2.2 bile degil? 4.2.2 de sorunmu vardı? yada neden 4.3 degil? problem işlemci vs üreticilerindenmi kaynaklanıyor?
4.2 sürümünden sonraki 4.2.1 gibi sürümlerin sonundaki rakamı markalar kendileri verir. 4.2.2 olmasının bir önemi yok. 4.3 bu güncelleme değil bir sonraki güncellemde gelebilir belki bilemiyoruz.
bilgi için teşekkürler müdür. Bu arada cihazın her yanı ayrı oynamıyor her cihazın iyileştirmeleri küçük çaplı yamaları vardır!
rica ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
kaanslmz

kaanslmz

Üye
"60'a yakin degisiklik" cok daha muthis bi telefon olacak desenize daha da ucacak :)

Peocawe

Peocawe

Üye
GUNCELLEME GELDİ!

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Özkan Ç.
trane46

trane46

Üye
102,74MB lik güncelleme geldi iniyorrr :D

• Beğen
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
toplam 16 adet güncelleme geldi

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
99 da kaldi saka gibi :D

• Beğen
Umut

Umut

Üye
Arkadaşlar kırpma ve duvar kağıdı yapma sorunu düzeltilmiş mi? Yükleyenler kontrol edebilir misiniz?

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Güncellemeyi buldu ama indirmiyor, sunuculara yüklendiler heralde :D

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Birşey farkettim, uygulamada %0 diyo, bildirim çubugunda %10 diyo hangisine inanayım

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
ya güncellendikden sonra bende klavye açılmamaya başladı, ilk defa kendiliğinden kapanıp açıldı telefon ve şarj 48 den 18 e düştü kapanıp açılınca. anlamadım noldu :D

• Beğen
TheOldBros

TheOldBros

Üye
ya güncellendikden sonra bende klavye açılmamaya başladı, ilk defa kendiliğinden kapanıp açıldı telefon ve şarj 48 den 18 e düştü kapanıp açılınca. anlamadım noldu :D
Bro korkutuyon bizi .d duzeldimi tel

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
Bro korkutuyon bizi .d duzeldimi tel

Ben 3G den indirdim baya takıldı indirmelerde eksik bişeyler olmuş olabilir belki. Bu sorunlar tek bende gözüküyor şimdilik. Kimseden şikayet yok face sayfasında. Tekrar denicem şarj olmasını bekliyorum telefonun

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve TheOldBros
TheOldBros

TheOldBros

Üye
Ben 3G den indirdim baya takıldı indirmelerde eksik bişeyler olmuş olabilir belki. Bu sorunlar tek bende gözüküyor şimdilik. Kimseden şikayet yok face sayfasında. Tekrar denicem şarj olmasını bekliyorum telefonun
Face sayfasinin linkini atarmisin ozelden

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
fb.com/generalmobilediscovery

Üst Alt