General Mobile Discovery Güncelleme Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Tahminim duzeltmelerden sonra 4.3 gelir pesinden yeni cihaz cikarirlar
Orasını bilemeyiz ama yeni cihaz için daha var. Yeni cihaz geldiğinde de bizim cihazın pabucu dama atılmayacak bunun da garantisini verebilirim :spr

• Beğen
Tepkiler: Invoke

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ekran kırpışması sorunu bende yok o yüzden birşey diyemiyecegim ama gm telefonu acele ile çıkardı, adamlar ilk serinin imei kaydını bile yapamadılarda, sonradan yaptılar. her ne kadar eksiklerini görmesemde (bana göre sorun yok)güncelleme gelmesi iyi birşey

Dostum cihazı GMD çıkarmadı sadece Türkiye'de piyasaya sürdü. Ayrıca imei kaydıyla falan konunun hiç bir ilgisi yok donanımsal veya yazılımsal sorunlardan bahsediyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Peocawe

Peocawe

Üye
Sabirsizlikla bekliyoruz. Gmd nin yolu uzun inaniyorum buna. :) cidden cok hoş olacak guncellemeden sonra.

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Dostum cihazı GMD çıkarmadı sadece Türkiye'de piyasaya sürdü. Ayrıca imei kaydıyla falan konunun hiç bir ilgisi yok donanımsal veya yazılımsal sorunlardan bahsediyoruz.
Tamam yazılımsal sorunların imei ile alakası var işte, adamlar o kadar acele ettiler ki sorunlarıyla sürdüler. mesela l920 de aynı kaderi yaşadı, acele ile sürüldü daha eksikleri kapatılmaya çalışılıyor

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sabirsizlikla bekliyoruz. Gmd nin yolu uzun inaniyorum buna. :) cidden cok hoş olacak guncellemeden sonra.
Güncellemelerin arkasında duracaklardır çünkü başka destek verecek şuan için cihazları yok

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Invoke ve Peocawe
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Tamam yazılımsal sorunların imei ile alakası var işte, adamlar o kadar acele ettiler ki sorunlarıyla sürdüler. mesela l920 de aynı kaderi yaşadı, acele ile sürüldü daha eksikleri kapatılmaya çalışılıyor
evet bizim telefon bir an önce satışa sunulmak için aceleyle piyasaya sürüldü o sebeple bazı yerler ingilizceydi ama hemen güncelleme vermişlerdi.

• Beğen
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Orasını bilemeyiz ama yeni cihaz için daha var. Yeni cihaz geldiğinde de bizim cihazın pabucu dama atılmayacak bunun da garantisini verebilirim :spr

GMD eskiden kendi java ile çalışan saçma sapan cihazlar çıkarıyordu bilmiyorum hala devam ediyor mu o segmentte ama bıraktıysa çok iyi yapmıştır bu GMD onun için çok iyi bir şans oldu. Bu cihazları hangi şirket çıkarıp GM 'de markasını bastıysa o şirket aynı politikayı devam ettirirse GM daha bu tarz cihazlar getirir.

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
evet bizim telefon bir an önce satışa sunulmak için aceleyle piyasaya sürüldü o sebeple bazı yerler ingilizceydi ama hemen güncelleme vermişlerdi.
Telefon haziranda çıktı(yanlış hatırlamıyorsam) güncelleme eylülde, pek hemen degil

• Beğen
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Dostum Lumia 920 aceleyle piyasaya sürülmedi ki ? Bu cihazların son duruma gelmesi aylar öncesine dayanıyor. Sadece MS yazılım konusunda geride kaldı biraz. GMD 'nin durumu ise GM cihazı başka şirketten alıp kendi markasını basması TR'ye getirmesinden dolayı cihaz saf olarak kendine ait değil bu yüzden.

• Beğen
Tepkiler: caglar b ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Dostum Lumia 920 aceleyle piyasaya sürülmedi ki ? Bu cihazların son duruma gelmesi aylar öncesine dayanıyor. Sadece MS yazılım konusunda geride kaldı biraz. GMD 'nin durumu ise GM cihazı başka şirketten alıp kendi markasını basması TR'ye getirmesinden dolayı cihaz saf olarak kendine ait değil bu yüzden.
Nokia lumia 920 yi üretti, tanıttı ama kimsenin kurcalamasına izin vermedi çünkü sistem hazır degildi. lumiaları takip ediyorsan hatırlaman lazım, nokia acele etti ve cihaz eksikleriyle geldi bunu kullanıcıları iyi biliyor.
Dogru cihaz gm nin degil ama arayüz konusunda şüphelerim var o yüzden l920 ile karşılaştırdım zaten

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
İlk 2 partide ingilizce vardı zaten sonra 3. partiler geldi onlar direkt türkçeydi :)
4. Partiyi bayram sonrası almıştım hala ingilizce yerler vardı, ama eski versiyonlar kadar degil

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nokia lumia 920 yi üretti, tanıttı ama kimsenin kurcalamasına izin vermedi çünkü sistem hazır degildi. lumiaları takip ediyorsan hatırlaman lazım, nokia acele etti ve cihaz eksikleriyle geldi bunu kullanıcıları iyi biliyor.
Dogru cihaz gm nin degil ama arayüz konusunda şüphelerim var o yüzden l920 ile karşılaştırdım zaten
arayüz olarak gm nin tasarımı launcher temalar vs. çünkü normalde avrupada saf android görünümünde geliyor cihaz(ayarlar menüsü haric) ama bizim cihazın logosu vs dahil gm tasarladı.

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
arayüz olarak gm nin tasarımı launcher temalar vs. çünkü normalde avrupada saf android görünümünde geliyor cihaz(ayarlar menüsü haric) ama bizim cihazın logosu vs dahil gm tasarladı.
Keşke bulaşmasalarmış :D o açılış ekranı ne öyle, antutu grafik testi gibi :D

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111 ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Aldığım son habere göre resmi açıklama her an gelebilir güncelleme ile ilgili.

• Beğen
Tepkiler: Invoke, caglar b ve Peocawe

şun

Üye
gecenin bu vaktinde vermezler heralde . Bu arada bilgilendirmeler için teşekurler buğra hocam.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ilk sayfaya resim ekledim güncelleme ile ilgili paylaşılan resmi bir resimdir :spr

• Beğen

callartt

Üye
BEYLER BANA GÜNCELLEME ŞU AN GELDİ. :)

şaka yaptım. Sakin :)

• Beğen
volkan52k

volkan52k

Üye
Evet derleme versiyonu farkli