İpucu General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)

Sponsorlu Bağlantılar

emre.koc

emre.koc

Üye
Portlandığı taktirde her sürümü açar :-) iş ki firma çalışsın

TheCower

TheCower

Üye
Discovery iyi bi telefon. Size şunu söyleyeyim. Güncelleme ile ilgili hiçbir firmaya güvenmeyeceksin. Adamlar yapar yapar beceremez ve iptal ederler. Kusura bakmayın ama güncelleme duyurusu gelmeden hatta güncelleme gelmeden konuşmak büyük ahmaklık. Ben de sırf bu yüzden güncelleme alacak diye erken davranıp bi telefon aldım güncelleme falan hikaye. Lütfen kimseyi tez canlılığa sürüklemeyin. Sonunda çok küfür yersiniz benden söylemesi..

caglar b

caglar b

Üye

caglar b

caglar b

Üye
Tarzanca ingilizcemle anladıgım kadarıyla adamlar kodları verecekler :D

venezual

venezual

Üye
4.4 gelse en fazla bize ne gibi haydası olur daha iyi bir optimize edilşmiş iişletim sistemimi
yoksa donanımsal olarak gelecek olan özeliklermi mesela otg gibi
4.2 için otg entekre edebilme şansları varmı ?

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Discovery 2 çıkacak, ve biz daha güncelleme falan alamayacağız, bu kadar basit.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
eskiden güncelleme mi vardı :ehe

• Beğen
Tepkiler: venezual ve Buğra
DalvikCache

DalvikCache

Üye
harbi ya eskiden 6630 falan kullanırken güncelleme nedir bilmezdik

• Beğen
Tepkiler: venezual ve Özkan Ç.
TheMadness

TheMadness

Üye
GM Ar-Ge'sinin yaptığını xdada tek kişi yapıyor. Bir developer bulup telefon ve para bağışı yaparsanız seve seve 4.4.2 portlar :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
GM Ar-Ge'sinin yaptığını xdada tek kişi yapıyor. Bir developer bulup telefon ve para bağışı yaparsanız seve seve 4.4.2 portlar :D
mtk 6589 için 4.4 portlandığı an bizede portlanır ama sorun port yapmak değil orjinal rom çünkü sizde biliyorsunuz ki port demek sorun demek tamamiyle sorunsuz bir port olmuyor

TheMadness

TheMadness

Üye
mtk 6589 için 4.4 portlandığı an bizede portlanır ama sorun port yapmak değil orjinal rom çünkü sizde biliyorsunuz ki port demek sorun demek tamamiyle sorunsuz bir port olmuyor
Süre ve para olsun sorunsuza yakın olur bence. Hiç bir sistem sorunsuz değildir.

• Beğen
Tepkiler: erdi_s ve Buğra
Meteorxs

Meteorxs

Üye
Android 4.4 bu cihaza gelecek. Mart ayında büyük bir güncelleme olacak. Hem Discovery olsun hem E-tab olsun güncelleme alicak. Kısmetsede Kasım 2014 - Ocak 2015 Arası General Mobile Discovery 2 5.0 ı alacak Discovery 1 e de verirlerse 5 i çok super tel olur

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Android 4.4 bu cihaza gelecek. Mart ayında büyük bir güncelleme olacak. Hem Discovery olsun hem E-tab olsun güncelleme alicak. Kısmetsede Kasım 2014 - Ocak 2015 Arası General Mobile Discovery 2 5.0 ı alacak Discovery 1 e de verirlerse 5 i çok super tel olur
Bu bilgileri nerden öğrendiniz? yoksa tahmin mi :)

android 5 ile ilgili hiç bir bilgi yokken. bizim cihaz için kitkat alacağı açıklanmadı sadece ''Çalışıyoruz'' dedi yani gelecek demek değil bu

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.
Meteorxs

Meteorxs

Üye
Bu bilgileri nerden öğrendiniz? yoksa tahmin mi :)

android 5 ile ilgili hiç bir bilgi yokken. bizim cihaz için kitkat alacağı açıklanmadı sadece ''Çalışıyoruz'' dedi yani gelecek demek değil bu
Dostum google 2015 yolunda ios a çok büyük bir darbe vurmayi planliyor android 5 ile birlikte çok büyük değişimler ortaya cikicak daha stabil daha az RAM e ihtiyaç duyan daha düşük işlemci gücüyle daha çok iş yapan bir sistem planlıyor ve 2015 yili için çok büyük bir urun yelpazesi var google un çok büyük mali kazanç yapmak için firmaları teşvikle indirecek neredeyse 1gb Rami olan her cihaza android 5 i kullanmaya zorunlu kilacak bir yapmayı hedefliyor bu sayede ki dünyadaki bütün insanlari n bilgilerine ulasabilicek ve askeri güç için kullana bilicek google nin mali kazancini söylemiyorum bile ve eğer google ile arsstirma yaparsaniz 2015 hedeflrini anlaya bilirsinizeTel klavyesinin hafif magduruyum kusura kalmayin:)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Uuu beybi :D şimdi google androidi gelistiriyor eyvallah ona birşey demiyoz da bizim cihazın işlemci geliştiricisi mtk e sistem kodları ordan çıkacak google istediği kadar teşfik etsin mtk yeni işlemcilerine teşvik etmek icin bizim modele vermezse yapacak hiçbirşey yok.

Meteorxs

Meteorxs

Üye
Do
Uuu beybi :D şimdi google androidi gelistiriyor eyvallah ona birşey demiyoz da bizim cihazın işlemci geliştiricisi mtk e sistem kodları ordan çıkacak google istediği kadar teşfik etsin mtk yeni işlemcilerine teşvik etmek icin bizim modele vermezse yapacak hiçbirşey yok.
Dostum google ın general mobile cihaz Bask vereceği 50 dolar bile gunceleeme yapmasi icin yeterlidir

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Do

Dostum google ın general mobile cihaz Bask vereceği 50 dolar bile gunceleeme yapmasi icin yeterlidir
maalesef öyle olmuyor mtk kaynak kodlar için 100 bin dolar istiyor internette araştırabilirsiniz :)

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Almamasi için bir sebep gösterin bana ?
Şimdiye kadar 2-3 güncelleme aldi

O aldiklari android surumu degil ufak tefek sistem guncellemesi.Discovery 1 icin 4.4 e calisiliyormus ama palavra.Discovery 2 de 4.4 gelecek.discovery 1 icinde basarisiz oldu denecek.yeni aldiklari icin cogu kisi satip discovery 2 alacak ...