İpucu General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
Ya abi git buradan anca senin arkadaşların çapulculardır ben general mobilenin türkiyedeki ekibine e posta attım onlar büyük ihtimalle discovery 2 geldikten sonra gelebilir dediler.
Size zorla inandıracak değilim araştırabilirsiniz bu telefon ilk çıktığında alanlardanım ve ilk güncelleme gelmeden önce forumlarda ilk duyuran kişi bendim lütfen üslubunuza dikkat edin.

aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
Duyurmayla olmuyo kardeşim inandıramazsın zatende discovery 2 çıktıktan sonra ben sana mesaj atıcam bakalım o zaman sonuşuruz tmm kardeşim selametle.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Sen once capulculara laf eden o dilini bi geri cek bakalim. Ondan sonra buraya yorum yaz. Android 4.3ü almayacak d1 buna inanip inanmaman cok umrumuzda olmayan birsey ve kitkat konusuna gelince kesin bir durumda soz konusu degil mtk kod dagitimi yapmiyor ve boyle devam edersede yapmayacak. Gelelim android 5 e, bir android surumu duyurulduktan bi 3-4 ay sonra(en az) ulkemize geldigi dusunulurse daha 4.4 uzerinde duzenleme yapan google 5'den bahsetmezken siz burda kendiniz uydurup kendiniz inanacaginiz ve baskalarinin inanmasi icin zorlayacaginiz ithamlarda bulunmayin. D2 cikinca o mesajini banada yolla sen bakalim ne geliyormus ne gelmiyormuş!

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN, orhnkya, symbianmanyağı ve 1 kişi daha
polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
gelsede gelmesede şu an telefon gerçekten iyidir neyin kafasını yapıyorsunuz anlamadım

esokmen

esokmen

Üye
Telefoncuda calisiyorum 4 yildir yazlari ara tatilde stajda. Arkadaslar soyle soyleyeyim. Orada samsung yazdigi icin 500 lira fazla kimse gocunmasin. General mobile güncelleme verecektir. Vermesede saniyorim ki hic sorun olmayacaktir. Cihaz harika gule gule kullanin.

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç. ve Buğra
venezual

venezual

Üye
General mobile 2 Las Vegas CES 2014 tanıtımında GM müdürü 4.4 gelcek dedi videoyu izlemedinizmi arkadaşlar 4.3 degil 4.4 gelcekmiş çalışmalara başlanmış

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
General mobile 2 Las Vegas CES 2014 tanıtımında GM müdürü 4.4 gelcek dedi videoyu izlemedinizmi arkadaşlar 4.3 degil 4.4 gelcekmiş çalışmalara başlanmış
Gelcek demedi, uzerinde calisiyoruz dedi. İkisi farkli seyler.

• Beğen
maktama

maktama

Üye
O ne demek yahu??! Ne diye çalışıyorlarmış gelmeyecekse, keyfine mi?!! :eek::confused::)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
O ne demek yahu??! Ne diye çalışıyorlarmış gelmeyecekse, keyfine mi?!! :eek::confused::)
Yani sirf o konusmayi yorumlarsak calisiyoruz demek verecegiz demek ama arka plan biraz farkli gibi :oke

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
4.4 gelecek herkez görecek :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Ne oldu GM hazır kaynak kodlarını mı bekliyor :ehe MTK6589 için kitkat yok şu anda

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Özkan Ç.
Buğra

Buğra

Admin
Ne oldu GM hazır kaynak kodlarını mı bekliyor :ehe MTK6589 için kitkat yok şu anda
Zaten suan kesin geliyor diye bir durum yok. Gorusmeler yapılıyor.
Eger gelecegi kesinlesirse size bildiririrm buradan :)

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.
MrExpert

MrExpert

Üye
Bende şu 4.4 konusunda ümitli değilim boşuna heveslenmemek gerek.

deforze

deforze

Üye
Android 4.4 kitkat gelecek şubat ayi gibide sistem guncellemesi gelecekmis

• Beğen
Tepkiler: anilari35 ve bulent_aksoy
TheMadness

TheMadness

Üye
4.3 yok daha galiba mtk6589 için unutun güncellemeyi

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.
djlkr

djlkr

Üye
Arkadaşlar Discovery2'nin tanıtım videosunu izlemediniz herhalde, 4.4 için umutluyum ama en kötü ihtimalle 4.3 kesindir benim için

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar Discovery2'nin tanıtım videosunu izlemediniz herhalde, 4.4 için umutluyum ama en kötü ihtimalle 4.3 kesindir benim için
Bende kac kere soyledim 4.3 bizim cihaz icin gelmeyecek :)
kitkat icin calısmalar var ama kesin degil bunu belirtmek isterim. Kesinlesirse bildiririm

• Beğen
Tepkiler: djlkr