İpucu General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)

Sponsorlu Bağlantılar

0xycodone

0xycodone

Üye
Elemanın kuyruk acısına bak hacı :D galaxy wonder kullanıyo bizim discoverymize çamur atıyo telefon güncelleme aldı ki bu çalışmanın göstergesidir ve gelen güncellemeler harcanmayacak kadar hoşlar bu yüzden kendini yırtmaya insanların içine kötülük salmaya gerek yok iyi diyelim iyi olsun hadi selametle :)

• Beğen
Tepkiler: kralsensin98 ve krt23

Meteorxs

Meteorxs

Üye
Fiyatı 600 lira 4 çekirdek 1.2 ghz işlemci telpa tarafından 5.0 gelecek aciklamasi var nisan Ayina discovery 2 geliyor turkiyeye android 5.0 ile gelmesi dusunuluyor discoveryi begenmeyin daha siz

PriZm

PriZm

Üye
Fiyatı 600 lira 4 çekirdek 1.2 ghz işlemci telpa tarafından 5.0 gelecek aciklamasi var nisan Ayina discovery 2 geliyor turkiyeye android 5.0 ile gelmesi dusunuluyor discoveryi begenmeyin daha siz
Android 5 daha Nexuslar için bile duyurulmadı.Belkide Android 4.4 den sonra 4.5 4.6 diye sürümler gelecek ve android 5 baya gecikecek nereden uyduruyorlar bunu?

• Beğen
Tepkiler: symbianmanyağı
Meteorxs

Meteorxs

Üye
Android 5 daha Nexuslar için bile duyurulmadı.Belkide Android 4.4 den sonra 4.5 4.6 diye sürümler gelecek ve android 5 baya gecikecek nereden uyduruyorlar bunu?
Bak nisan ayı diyorum ve bekleniyor diyorumkesin demiyorum ama google 5 i cikaracak hazirana kadar

PriZm

PriZm

Üye
Android 5 in bu yıl çıkacağına dair bir bilgi bile yok.

llovell

llovell

Üye
Güncelleme almaz zaten en stabil calisan surum var ustunde gibi
Gen Mob. Sürüm güncellemesi vermeyecektir

dakamon

dakamon

Üye
Donanım haberde GM nin türkiye genel müdürü ile röportaj yaptılar. 4.4 ün discovery için test edildiğini söylemişti. Çalışmamız sürüyor demişti.

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
gelmesi gerekiyor bencede

erdi_s

erdi_s

Üye
%99.99 kitkat gelecek. Ama 5 gelir mi bilmiyorum. Röportaji ben de izledim. Cok net konustu. 4.4 üzerine calismalirimiz devam ediyo dedi.

Meteorxs

Meteorxs

Üye
android 5'in de geleceği anlamına mı geliyor?? Sence bu neyin kafası?
Google Nexus 5 i cikardiginda uzgunuzki android 5 henuz hazir değil bi sonraki nexsus a dileklerimizle demişti.

Not: suanki kitkat android 5 in %25 altyapisi ayni olacak

• Beğen
Tepkiler: Buğra
PriZm

PriZm

Üye
Google Nexus 5 i cikardiginda uzgunuzki android 5 henuz hazir değil bi sonraki nexsus a dileklerimizle demişti.

Not: suanki kitkat android 5 in %25 altyapisi ayni olacak
E tamam işte.Kesin birşey yok ortada.

Ayrıca gelecek olan sürümün numarası 5 olacağı bile tartışılır.Malum 4.3 den sonra herkes 5 bekliyordu.Ama şaşırtıcı şekilde 4.4 çıktı.

aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
Arkadaşlar discovery 2 çıkınca bizim discovery 1 ler de güncelleme çıkıcak discovery 2 de 4.3 var bizede aynısının gelmesi büyük ihtimal var yani gelicek siz general mobilenin sitesine girin ve iletişim formundan isteklerinizi general mobile belirtin onlar gerekli düzenlemeleri yapıcaklardır emin olun .

Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar discovery 2 çıkınca bizim discovery 1 ler de güncelleme çıkıcak discovery 2 de 4.3 var bizede aynısının gelmesi büyük ihtimal var yani gelicek siz general mobilenin sitesine girin ve iletişim formundan isteklerinizi general mobile belirtin onlar gerekli düzenlemeleri yapıcaklardır emin olun .
Discovery 1 için 4.3 gelmeyecek.

Meteorxs

Meteorxs

Üye
E tamam işte.Kesin birşey yok ortada.

Ayrıca gelecek olan sürümün numarası 5 olacağı bile tartışılır.Malum 4.3 den sonra herkes 5 bekliyordu.Ama şaşırtıcı şekilde 4.4 çıktı.
Neden 4.4 cikti konuda hatirlatayim ve aciklayiim google android 5te iosa tamamen darbe vurmak istiyor suanki 4.4 ilk yapildiginda 5 olacakti ama yeterli olmadigindan 4.4 diye surduler

aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
nereden biliyorsun kardeşim general mobilede tanıdıkların mı var ?
:cigara:

• Beğen
Meteorxs

Meteorxs

Üye
Google kendi içindeki kişiler tarafından sizan bilgiler ve kixuk 1 arastima

aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
Abi ben general mobilenin türkiyedeki ekibine e posta attım onlar büyük ihtimalle discovery 2 geldikten sonra gelebilir dediler.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen