İpucu General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)

Sponsorlu Bağlantılar

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)
General mobile discovery 4.3 yada 4.4 sürüm güncellemesi alırmı bileniniz varsa lütfen yazsın

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
4.4 daha tanitilmadi her şeyiyle resmi olarak. Bu ay nexus 5 ile gelebilir.
Diğer cihazlar için 2014 de gelmeye baslayacaktir . 4.3 bizim cihaza gelebilir gelmemesi için bir sebep yok ama 4.3 un pek bir farki ve özelliği yok :)

Mert

Mert

Üye
4.4'ü alırsa babamdan hacılarım Discovery'i :D

• Beğen
blackcat67

blackcat67

Üye
bu telefon güncelleme almaz hayal kurmayın derim

• Beğen
big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Almamasi için bir sebep gösterin bana ?
Şimdiye kadar 2-3 güncelleme aldi

Onları boşver sen biz umudumuzu kaybetmeyelim.Ama ben inanıyorum bir tane sürüm güncellemesi alacağımıza.:bira:

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
  • Beğen
Tepkiler: Neagf ve big.LITTLE

Neagf

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Sözde samsung en cok guncelleme alandi S3 kullaniyorum ve hala gecen sene cikan 4.1.2 jelly bean var. Cm 10.2 kullaniyorum mutluyum :)

• Beğen
blackcat67

blackcat67

Üye
şuanki andoid sürümü 4.2.1 ise almicak :)

seco_can_can

seco_can_can

Üye
kullanıcısı olduğum için söylemiyorum ama güncelleme alıcağını düşünüyorum çünkü bu kadar piyasa yapmış bi telefonu harcamazlar kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez derler :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
kullanıcısı olduğum için söylemiyorum ama güncelleme alıcağını düşünüyorum çünkü bu kadar piyasa yapmış bi telefonu harcamazlar kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez derler :D
Bence de. Cunku general mobile'in sattiracak daha ust bir telefonu yok. S4'e gelen guncellemeyi S3'e vermediler cunku S4 satislari zarar gormesin diye. Kullanicisi degilim ama bilinmeyen marka diye onyargiyla bakilmamali :)

• Beğen
seco_can_can

seco_can_can

Üye
kesinlikle piyasada tutunmaya çalışıyor bence devamı gelicek belkide yine aynı firmanın başka modellerini getiricek ki mantıklı ticaret bu yani kendi üreten bi firma olmadığı için bi kaç modeli sahiplenmesi lazım bence

• Beğen
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
1 tane alırsınız gerisini almassınız

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar merak etmeyin.
Telefon ilk ciktiginda çoğu kişi olduğu gibi kalir güncelleme gelmez diyordu simdi 2-3 tane güncelleme geldi ama bu seferde android sürüm güncellemesi almaz diyorlar :)
Yani ne yapsa GM yaranamiyor
Merak etmeyin güncelleme desteği devam edecek

• Beğen
Tepkiler: ulusoy1, Neagf ve seco_can_can
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Arkadaşlar merak etmeyin.
Telefon ilk ciktiginda çoğu kişi olduğu gibi kalir güncelleme gelmez diyordu simdi 2-3 tane güncelleme geldi ama bu seferde android sürüm güncellemesi almaz diyorlar :)
Yani ne yapsa GM yaranamiyor
Merak etmeyin güncelleme desteği devam edecek
üstat siz android 5te alırsınız sikinti yok :icelim:

Neagf

Üye
Bazen insanlarimizi anlayamiyorum... Telefonlarin yüksek fiyatlarindan ve vergilerden şikayetçi olurlar ama rakiplerine göre daha ucuz bir telefon oldu mu hemen kötülüyorlar. Bir karar verin :)
Benim düşüncem güncelleme alacağı yönünde. Yükselmesi için tek firsati -şimdilik- GMD, bu firsati da geri tepmeyecektir herhalde. Ama android versiyonundan önce arayüz ile ilgilense kanaatimce daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: anilari35, sparrov61, Dede ve 1 kişi daha