General Mobile Discovery Android 4.4 Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

muslumcu46

muslumcu46

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Android 4.4 Güncellemesi
Güncelleme gelecek deniliyordu ne oldu bir haber yokmu ?
Ben gm'nin mail adresine tam 7 defa mail gönderdim ama ceavp gelmedi.

bnurullah

bnurullah

Üye
Bu konu daha netleşmedi kardeş hala bekleniyor

• Beğen
Tepkiler: muslumcu46
kapakli511

kapakli511

Üye
discovery yazılım güncellemesi almaz kardeş :)

bnurullah

bnurullah

Üye
Olacak buna eminim bu cihazdan cok ekmek yediler piyasada bulunmuyor resmen millet ikinci elini 100 tl ucuzuna satiyor sifirinin 4 guncelleme geldi iyilestirme yapildi devami mutlaka gelir

TheMadness

TheMadness

Üye
Olacak buna eminim bu cihazdan cok ekmek yediler piyasada bulunmuyor resmen millet ikinci elini 100 tl ucuzuna satiyor sifirinin 4 guncelleme geldi iyilestirme yapildi devami mutlaka gelir
Daha samsung gibi bir firma düzgün güncelleme veremezken, General Mobile mı verecek :ehe

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
bnurullah

bnurullah

Üye
4 Defa geldi haberin yok galiba :ehe tutulan değil tutulmaya çalışan her zaman daha iyi hizmet verir

caglar b

caglar b

Üye
İnternette ufak bir araştırma yaptım ve bazı mtk6589 kullanan cihazların android 4.4 kullanmaya başladıgını gördüm. Yani gmd ye gelmemesi için hiçbir sebep yok :)

Narutodth

Narutodth

Üye
Gm in yerinde olsam daha yeni ve donanimi daha guclu bi telefon yapip 4.4 ile verip discoveryde oldugu gibi cok makul bi fiyata satardim. Discovery yede guncelleme vermezdim ve insanlarin yeni cihazimi almalarini saglardim :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
S3 ve iphone 5 var ikiside 4 kere guncelleme almadi. Hemen ikisini satip 10-15 tane discovery alicam

• Beğen
Tepkiler: SuxQQ, GDDR5 ve Narutodth
TheMadness

TheMadness

Üye
Minor güncelleme hepsi 4 tane güncellemelerin :ehe

enterneoll

enterneoll

Üye
görende der gm discovery 4 tane güncelleme alarak 4.6'ya geçiş yaptı hala 4.2.1 kullanıyorsunuz :D

Invoke

Invoke

Üye
He ya geçen ben de anlatamadım adamlar ufak bir şey düzenleyip güncelliyor, gmd kullananlar da "şu kadar güncelleme aldık bak noldu şimdi?" diyor, "çekemiyorsunuz" diyenler var=P Niye çekemeyelim hacı, daha çok olsun 5.0 versinler hayırlısı olsun. Bu kadar abartmayın ama :D =P

Ona bakarsak benim telefon da 6kere güncelleme aldı. Geldiği yer ics =P Vay be. =PNeyse konuyu dağıttık ama şuan için bilgi yok @muslumcu46 , bilgi olsa zaten hemen burada paylaşılır @Buğra :pro: :D

Keyifli Forumlar...

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Sarangni

Sarangni

Üye
Güncelleme değilde iyileştirme demek daha doğru olur. Sonuçta bir üst sürüme geçmedikçe güncelleme sayılmaz. Bu GMD çoğu ülkede farklı isimle satışa sunulmuş. Bu da enterasan bir durum. Şirket para veren her şirkete farklı isim vererek fason üretim yapmış gibi. Keşke isim birliği sağlanarak gelmiş olsaydı.

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
Buğra

Buğra

Admin
Guncelleme konusunda suan net bır sey yok 4.4 ıcın erken
Bana duyum geldıgınde paylasırım :spr

• Beğen
Tepkiler: Invoke
TheMadness

TheMadness

Üye
Güncelleme değilde iyileştirme demek daha doğru olur. Sonuçta bir üst sürüme geçmedikçe güncelleme sayılmaz. Bu GMD çoğu ülkede farklı isimle satışa sunulmuş. Bu da enterasan bir durum. Şirket para veren her şirkete farklı isim vererek fason üretim yapmış gibi. Keşke isim birliği sağlanarak gelmiş olsaydı.
General Mobile fason üretici zaten. Paran varsa üstüne Sarangni bile yazdırırsın :ehe

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ya guncelleme icin isim birligine gerek yok ki xda'dan rastgele bi developerin paypalina 100$ at o cihaza iOS'u bile optimize eder :zong:

• Beğen
Tepkiler: mısto61, CV-Aurora, TheMadness ve 1 kişi daha
Sarangni

Sarangni

Üye
Ya guncelleme icin isim birligine gerek yok ki xda'dan rastgele bi developerin paypalina 100$ at o cihaza iOS'u bile optimize eder :zong:

Mesele guncelleme degil ki. Cihaz donanim olarak buna musait zaten. Boyle bir cihaz dunya pazarina tek isimle girse hem marka degeri hem guncelleme konusunda cok daha iyi olurdu. Adamlar hic uretmedigi bir cihaza kendi isimlerini veriyor.

Üst Alt