Genel Yarışma Kuralları

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Maxicep Starını Arıyor! (Rütbe Hediyeli) (Katılım) - MaxiCep


Bu tür yarışmalarda Admin ve Yetkili arkadaşların işi ne?
Yani ne işi var yarışmalarda, Onların zaten rütbesi, ağır başlığı ve sorumluluğu var bu tür yarışmalara genelde Forum ortamlarında (eskiden katılmazlar, sonuçta sen Rütbe'ye ve Rep'e ihtiyaç duymazsın, hatta Rep sistemleri bile kapatılır 'burada olduğu gibi)
Neyse sadece bunu söylemek istedim.. Bir tatsızlık çıkmazsa sevinirim.. :)
Rep sistemi ne oluyor eski forumlarda çok karşılaştım.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
gonyalı

gonyalı

Üye
Kurallardan hiçbişi anlamadım :(
Bu yüzden yarışma düzenleyemeyeceğim
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt