genç plus a nasıl geçerim?

Sponsorlu Bağlantılar

cyber

cyber

Üye
    Konu Sahibi
genç plus a nasıl geçerim?
yaşım 16 hat babamın üstüne babamda 40 yaşında hattı ben kullanıyorm ve ben genç turkcelle geçmek istiyorm nasıl geçerim ben şimdi ???

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
kardeş genç plus a geçemezsin.çünkü genç plus olman için hat sahibi kişinin yaşı en fazla 25 olması lazım..

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
kardeş genç plus a geçemezsin.çünkü genç plus olman için hat sahibi kişinin yaşı en fazla 25 olması lazım..

Müşteri hizmetlerini arayacaksın arkadaşım senden TC ni isteyecek o bilgiyi verdikten sonra GencPlus tarifeye geçebilirsin. Şahsen bende bahsettiğin durumdayım ve GencPlus kullanıyorum.

yaşım 16 hat babamın üstüne babamda 40 yaşında hattı ben kullanıyorm ve ben genç turkcelle geçmek istiyorm nasıl geçerim ben şimdi ???

Bu tarifede hat sahibinin yaşı önemli değil arkadaşım. Ama yukarıda da dediğim gibi hat sahibi TC sini müşteri hizmetlerini arayarak bildirmesi lazım.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
GençPlus tarifesine geçmek için, 25 yaş ve altında olman yeterlidir. GENCPLUS yazıp2222’ye ücretsiz olarak göndererek tarifeye geçebilirsin.

Kullandığın hat kendi üzerinize değilse bile GençPlus tarifesine geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsin.*

Her Turkcell'li sadece tek bir hat ile GençPlus’tan faydalanabilir.

18 yaş altındaki müşterierimizin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı izin kâğıdı almaları gereklidir

*Kullanıcı için 12, Hat sahibi için 15 alt yaş limiti vardır.

cyber

cyber

Üye
    Konu Sahibi
GençPlus tarifesine geçmek için, 25 yaş ve altında olman yeterlidir. GENCPLUS yazıp2222’ye ücretsiz olarak göndererek tarifeye geçebilirsin.

Kullandığın hat kendi üzerinize değilse bile GençPlus tarifesine geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsin.*

Her Turkcell'li sadece tek bir hat ile GençPlus’tan faydalanabilir.

18 yaş altındaki müşterierimizin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı izin kâğıdı almaları gereklidir

*Kullanıcı için 12, Hat sahibi için 15 alt yaş limiti vardır.
sağolasın anladım :)

askisare

askisare

Üye
Kimliğini Alıp bir Turkcell TİM Bayii'ne gidiyosun seni genc tarifeye geçiriyorlar.