Gemileri Yaktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Gemileri Yaktı
Galatasray'ın transferini bitirmek üzere düğmeye bastığı Hamit Altıntop, teknik direktörü Van Gaal'e resti çekti: “Üst üste 5 maçtır oynayamadım. Hocanın bu tercihi beni sinirlendiriyor...”

Sarı-Kırmızılı takımın transfer listesinde bulunan Hamit Altıntop için, Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel’in kolları sıvadığını ve bir kez daha harekete geçtiğini dün okurlarımıza duyurmuştuk. Cim Bom’un hedefi, Mayıs 2010’da Bayern Münih’le kontratı sona erecek olan milli futbolcuyla el sıkışıp, Ocak ayından itibaren protokol anlaşması imzalamak ve tıpkı Leo Franco ile Mustafa Sarp’ta olduğu gibi sezon sonunda bonservis bedeli ödemeksizin transfere resmiyet kazandırmak... Hamit için yıllık 3.5 milyon Euro’yu gözden çıkaran yönetimin bu transfer harekâtındaki en büyük rakibi Fenerbahçe. Ancak 26 yaşındaki oyuncu, daha önce birçok kez Galatasaray’a sempati duyduğunu açıklamış, hatta 2007-2008 sezonundaki Cim Bom’un şampiyonluk maçını Ali Sami Yen Stadı’nda Haldun Üstünel’le beraber izlemişti.
‘Düzenli olarak oynamak istiyorum’
Bu kez de Almanya cephesinde önemli gelişmeler yaşandı. Bild gazetesine konuşan Hamit, teknik direktörü Louis Van Gaal’e rest çekerek, “Üst üste 5 maçtır oynayamadım. Şimdiye kadar gösterdiğimden çok daha fazlasını yapabileceğim bir gerçek. Hocama saygı duyuyorum, ama bana yönelik bu tercihi beni çok sinirlendiriyor. Her hafta düzenli olarak oynayabilecek kalitede olduğuma inanıyorum” dedi. Bayern Münih’le sözleşme yenilemeyen Hamit’in takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Hamit galatasarayda oynayamaz.Milli takımda da gördük pek fazla bir iş yaptıgı yok gelmesin.Onun yerine çok daha kaliteli bir yabancı alabiliriz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hamit gerçekten çok yetenekli bir oyuncu..Keşke Fenerbahçe ye gelse...Beğeniyorum Hamit i..

Salihyet

Salihyet

Üye
DiaBLoS™;1700341' Alıntı:
Hamit gerçekten çok yetenekli bir oyuncu..Keşke Fenerbahçe ye gelse...Beğeniyorum Hamit i..

Katılıyorum, hamit kaliteli bir oyuncu, biraz istikrarlı bir takımda çok büyük işler başarır :oke: hemde türk

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...