Gelibolu Belgeseli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bugün okul olarak gittik ama bence iğrenç bir belgeseldi... Sıkıcıydı gerçekten...

İşin kötü yanı film o kadar kötüydü ki bence yaw son 25 dk uyuyakalmışsım sadece ben değil birçok arkadaşım....

Giden diğer arkadaşların yorumlarını alalım...

Saygılar...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Evet bende sevmedim dogru soylemek gerekirse:TRT belgesellerindeki gibiydi.Bence bosuna gitmisim......

biLad3r

Üye
beş para etmez dı katılıyorum

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Boşu boşuna 7 ytl verdik+ zorunluydu okulla gitmek...

biLad3r

Üye
bizde okulla gıttık ama 5 ytl verdık keklemısler olum sızı ueue

tornado4025

tornado4025

Üye
Beyler ben sizin neden sevmediğinizi biliyorum.Çünkü belgesel şeklindeydi ve Anzaklar' ın mektuplarına dayalı bir filmdi.Bunun nedeni Osmanlı' daki okur-yazar oranını azdı.
Ayrıca bu film belgesel değilde "Cumhuriyet" filmi gibi canlandırılabilirdi.

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
okadar reklamı yapıldı övüldü ama bence bi b..a yaramaz...

ironhand

Üye
bence güzeldi

MAHMUTSARAL

Üye
kötü dediğiniz o belgesel a.b.d olmak üzere birçok yerde beğenildi ve ödül aldı.
türklerin şimdiye kadar yaptığı en iyi belgesel oldu.

hackerserkan

hackerserkan

Üye
filim idare eder bence

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
2 sene önceki filme bugün yorum yapmak ne derece mantıklıdır? :nono:

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
gusel..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt