Gelen Aramalar Süre Sorunu?

• 5 Kasım 2010
  • 3608 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar.. Ben yeni Samsung S5233W Wi-Fi kullanıcısıyım.. Sorunum şu; biri beni aradığında yaklaşık 15 saniye sonra arama sonlandırılıyor ve arayan kişiye, aradığınız kişi şuanda size cevap veremiyor diyip kapanıyor.. Yani biri beni 15 saniye çaldırabiliyor diyeyim anlaşılır olsun.. Heralde bu Gsm Hattıyla ilgili birşey.. Hattım Vodafone.. Bu benim için problem teşkil etmekte.. Herhangi bir çözümü var mı? Şimdiden teşekkürler..!

Yazan: daggerunion
  2. Bende de aynı sorun var. Müşteri hizmetlerini arıyorum fakat cevap veren yok (hattım Vodafone). Şöyle uzuuun uzun çaldırmaya hasret olduk be ya :ağlarım:

3. Dostum tamam olay çözüldü... Vodafone müşteri hizmetlerini ara. Telesekreter çıkacak, menüde 1-6 tuşlarıyla hedefe ulaşıyosun. Derdini anlatıyosun, karşındaki kişi bi kontrol edio, sonra "aa kusura bakmayın yanlışlıkla hattınız yönlendirilmiş" falan dio. iptal ettiriyosun ve eskisi gibi kullanmaya başlıosun :)))
    uani kısacası bu operatör hatası, senin telefonunla herhangi bir ilgisi yok...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 23:05