Geleceğin yıldızı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Geleceğin yıldızı

F.Bahçe'nin ilgilendiği Le Guen için "Yakında futbol dünyası onu konuşacak" deniliyor.


Hırslı Ve İdealist
Fenerbahçe'de teknik direktör adayları arasında ilk sırada yer alan Le Guen ismi camiada heyecan yarattı. Geleceğin yıldız çalıştırıcıları arasında ilk sıralarda gösterilen Le Guen'in Fenerbahçe'ye gelmesi durumunda bunun yönetimin büyük başarısı olacağı belirtiliyor. Le Guen'i yakından takip edenler, Fransız çalıştırıcının hırslı ve idealist kişiliğiyle sarı-lacivertlilerin Avrupa'da daha çabuk başarılı olacağına inanıyor.

Kimi Getirecek?
Le Guen'in futbol anlayışının yıldızlar topluluğu F.Bahçe'ye uyacağı, Fransız çalıştırıcının Lyon'da Brezilyalılar'la çalışmış olmasının da büyük avantaj olduğu görüşü hakim. F.Bahçe ile yaptığı ilk görüşmelerde, "Ben de bir yıldız getiririm" ifadesini kullandığı öğrenilen Le Guen'in kimi kastettiği ise merak konusu. Tahminler F.Bahçe'nin ihtiyaç duyduğu defans mevkiinde oynayan Chris üzerinde yoğunlaşıyor.
 


Gokhan43

Gokhan43

Üye
İnşallah Le Guen gelir ve Daum'un oynattıgı futbol stilinden de uzak durmus oluruz....
 
hasisa

hasisa

Üye
bence gelsin ayrıca bir anket düzenleyip kulübe göndermeliyiz
 

ardaca

Üye
bence de gelsin ama bugünkü posta da avrupa'da başarıya daha kolay ulaşacak bir takım çalıştırmak istiyorum demiş. geçekse gelmesin vallaaa!!! küfür etse daha iyi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt