Geleceğin Bisikletleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi

Harikalar :D

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
hikmet366

hikmet366

Üye
görmüştüm teşekkürler.

x-scarface

x-scarface

Üye
E manitayı nereye bindirecen bunda yahu :ehe

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
pek beğenmedim

Joker

Joker

Emekli Yönetici
İlginçmiş teşekkürler kardeşim :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
[video=youtube;TOxJbyicwx4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TOxJbyicwx4[/video]

[video=youtube;umaiZuwJRic]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=umaiZuwJRic[/video]

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
yeşili beğendim aga ama ilk oturuşta kaportayı kırmayalim :ehe

Preloader

Preloader

Üye
istiyorum bunlardan :D

Buğra

Buğra

Admin
paylaşım için teşekkürler. :good:
ilginç tasarımlar...

AHMED...

AHMED...

Üye
geleceği beklemeye gerek var mı şimdi yapılamıyormuymuş :D bisikletler güzel :)

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Evet alttakinin direksiyon nasıl tekeri döndürecekse

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
yok bunlar işe yaramaz benim bisiklete 4kişi biniyoruz buna binilmez işte :)

fk555897

fk555897

Üye
Çocuk bisikletlerine benziyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt