Geçmişi düşündükçe sinirleniyorum,geleceği düşündükçe içim kararıyor.Ne yapacağımı şaşırdım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Fakat bu üye bunu kaçtıe yapıyor bu ilk değil daha önce de alaya alma siyaset karıştırma bir sürü şeyi yaptı ve bende inanan biri olarak rahatsızlık duyuyorum ben burada nasıl sürekli müslümanlık propagandası yapmayıp düşüncelerimin çoğunu kendime saklıyorsam o da kendine saklasın

Siyaset karıştırma durumunu bilmiyorum.Yaptığım belki yanlış ama şuan gördüklerime bakarak değerlendirdim.Eğerki senin ya da bir başkasının inançlarına içi boş şekilde hakaret etmiş ise kısmen haklısın diyebilirim.Aksi halde üstteki görüşüm hala geçerli.Şöyle bir durumda var ama her ne olursa olsun kendine sakla denilmemeli.Alakasız bir yerde denilmiş ise ilk mesajında dediğin gibi "ne alaka" ya da yeri değil diyebilirsin.Doğru ya da yanlış, sana uygun ya da değil ne olursa olsun karşıt ya da yandaş fikirler susturulmamalıdır bence.Fikirler çatışmadan gelişemeyiz, ilerleyemeyiz sonuçta.Olayı biraz büyütmüş gibi hissettim kendimi şimdi :ehe Problem çıkaracak bir şey yok hadi öpüşüp barışın :tebessüm:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
benim söylemek istediğim düşüncelerini tamamen kendine saklanası değil elbette bu konuda yanlış anlaşıldım devamlı yapması beni rahatsız ediyor ve bunu alaya aldığı zamanları da hatırlıyorum kimse benim ve diğer insanların inançlarını aşağılayamaz ben hiçbir zaman aşağılamadım ama ağır tahrik var ve bir gün dayanamayıp sert konuşacağım o zaman suçlu ben olacağım

- - - Eklendi - - -

burada bir sürü insan onun bu söylediklerine kayıtsız kalabilir ama ben kalamıyorum

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
benim söylemek istediğim düşüncelerini tamamen kendine saklanası değil elbette bu konuda yanlış anlaşıldım devamlı yapması beni rahatsız ediyor ve bunu alaya aldığı zamanları da hatırlıyorum kimse benim ve diğer insanların inançlarını aşağılayamaz ben hiçbir zaman aşağılamadım ama ağır tahrik var ve bir gün dayanamayıp sert konuşacağım o zaman suçlu ben olacağım

- - - Eklendi - - -

burada bir sürü insan onun bu söylediklerine kayıtsız kalabilir ama ben kalamıyorum

Olayı tam bilmiyorum ama hakaret ya da tahrik içeren mesajları şikayet ettiğin zaman yöneticiler kayıtsız kalmıyor bildiğim kadarıyla.Sert konuşmaya gerek yok canım konunun tansiyonu yükselmesin boş yere :)

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
dostum eğer bu kadar rahatsız oluyorsan değiştirdim. kusra bakma düşüncelerimi nerde ifade etcegimi doğru seçemedim. daha dikkatli olacagim sonuçta eğlenmek için geliyoruz.

marsabakanadam

marsabakanadam

Üye
Anı yaşa

comando_legend

comando_legend

Üye
Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermez. Allahü Teala senin sesini özlemiş dostum dua etmeni istiyor. Sen sabret duat et sadece ve sakın isyan etme.

tapatalk

tapatalk

Üye
$ la calisan kurumlar seni bekler :)

messevim

messevim

Üye
bak kardeşim. seni çok iyi anladım. ama haline süksetme yi öğrenmesi gerekir insanın. mesela sol kaşımda dikiş falan var diyorsun. bir düşün? kaşı gözü olmayan insanları düşün ? onlar senin gibi kaşının olmasi için nelerini vermezlerdi. bir hayat arkadaşı bulmak her insanın hayali biliyorum. sonuçta bulacağın kişi ruh arkadaşın olacak seni. ve insanlar kolay kolay bulamazlar ruh arkadaşlarıni. dışarıya bir bak dostum herkes mavi gözlü prens değil.. bir sevdiğinin olması için prens olman gerekmiyor. çık dışarı bir bak. onlarca senin durumda olan insanlar var. yanlış anlama senin durum u küçümsüyor değilim. ama önce bir dur düşün. bu yazıyı okuyabiliyor sun demek ki gözün sağlam ? bu yazi ya cevap verebiliyorsun demek ki ellerin sağlam ?

her zaman eksi yanlarını düşünme.

unutma hiçbir insan mükemmel değildir.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

- - - Eklendi - - -

Onun yapmak istedigi aslında bu birilerin dikkatini çekmeye çalışmak leydi gaganın etden elbise giyip rezilli ile konuşulup
gündemde kalmaya çalışması gibi yapılacak en şey kayda almamak olacaktır

NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
    Konu Sahibi
dostum geleceğini ve geçmişini deli gibi dusun amma umutsuzluğa kapılmadan. ne halt tan geliyorum nereye gidiyorum de şöyle bir silkelen ve geleceği poklastirma. aydınlık içinde dusun geleceği. eğer gerçekten ilerlemek daha iyi duruma gelmek istiyorsan geleceği olumlu dusun. şimdi sadece düşünmekle olmuyor diyeceksin sana daha güzel anlatacak bir kitap var adi, 'evrenden torpilim var' ayrica en büyük dostun kitap olsun. benim senin gibi (yanlış anlama) bir durumda olmamama rağmen asosyalim. su face den 3 kişiyle konuşuyorum. ve biliyor musun 'hicbirini hayatımda görmedim' biliyorum böylesini bulmak zor ama ben en yakin arkadasimi internette oyun oynarken tanıdım ve o benden 1000 km uzakta yaşıyor her yaz yanina giderim kisaca asosyallikten sosyallik yarat(düzen karmasanin içinde sakli!) hee unutmadan al sana kendi yazdığım bi siir:
HEPSİNE ACIDIM
bilgiye aşık oldum
bilimle seviştim
nefretle dolaşıp
beyinsizlerin hepsine acıdım
oysa o kadar basit ki herşey
zorlaştıran biziz aslında
anlamak için yak bir tane
çek esrarın dumanını ciğerlerine
güven tanımadıklarına
sanki yıllardır tanıyor
yıllardır onunla dolaşıp
onunla ölüyormuş gibi
tartıştım ordakilerle
düşünmekti tek suçum
nefretle dolaşıp
-CBK

Selam olsun sana
ordaki yanliz adama
sakin unutma
siyaha en yakin renk
beyazdir aslinda
-CBK

pm at faceden ekliyim konuşuruz ;)
tamam hocam su vizeler bitsin senle konusuruz.Onerilerin icin tesekkurler.

- - - Eklendi - - -

dostum geleceğini ve geçmişini deli gibi dusun amma umutsuzluğa kapılmadan. ne halt tan geliyorum nereye gidiyorum de şöyle bir silkelen ve geleceği poklastirma. aydınlık içinde dusun geleceği. eğer gerçekten ilerlemek daha iyi duruma gelmek istiyorsan geleceği olumlu dusun. şimdi sadece düşünmekle olmuyor diyeceksin sana daha güzel anlatacak bir kitap var adi, 'evrenden torpilim var' ayrica en büyük dostun kitap olsun. benim senin gibi (yanlış anlama) bir durumda olmamama rağmen asosyalim. su face den 3 kişiyle konuşuyorum. ve biliyor musun 'hicbirini hayatımda görmedim' biliyorum böylesini bulmak zor ama ben en yakin arkadasimi internette oyun oynarken tanıdım ve o benden 1000 km uzakta yaşıyor her yaz yanina giderim kisaca asosyallikten sosyallik yarat(düzen karmasanin içinde sakli!) hee unutmadan al sana kendi yazdığım bi siir:
HEPSİNE ACIDIM
bilgiye aşık oldum
bilimle seviştim
nefretle dolaşıp
oysa o kadar basit ki herşey
zorlaştıran biziz aslında
anlamak için yak bir tane
çek esrarın dumanını ciğerlerine
güven tanımadıklarına
sanki yıllardır tanıyor
yıllardır onunla dolaşıp
onunla ölüyormuş gibi
tartıştım ordakilerle
düşünmekti tek suçum
nefretle dolaşıp
-CBK

Selam olsun sana
ordaki yanliz adama
sakin unutma
siyaha en yakin renk
beyazdir aslinda
-CBK

pm at faceden ekliyim konuşuruz ;)

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

- - - Eklendi - - -

tamam vizelerde kolay gelsin benim de sınavlar var :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt