Faturasız Geçişler 25 tl olmuş

Sponsorlu Bağlantılar

yakup6203

yakup6203

Üye
    Konu Sahibi
Geçişler 25 tl olmuş
Türkcell geçişlerini ücretli yapmış
Geçiş yapacaktım ama peşin 25 tl istediler
Mhr aradım öyle bişey yokmuş diyorlar parayı peşin istiyorlar :ohannes:

phasan

phasan

Üye
numara taşıma paralımı oldu

wrongroad

Üye
Seni yonmaya çalışmışlar bence

phasan

phasan

Üye
öyele bir sey olmaz btk dan hbilgi olurdu paralı olsa birde okadar abone kaybetti paralı yapmazlar

emin dayı

emin dayı

Üye
o işler öyle rastgele olmaz btk genel olarak duyuru yapmadan böyle bir şey yapamazlar herkez kafasına göre tarife ve kampanya düzenleyemez yani sonuç olarak btk izin vermedikçe ve yetki vermedikçe ücrete tabi tutulamaz numara işlem ücreti abonelerden alınıyor örnek telsiz kullanım ücreti yıllık 20 alıyorlar

lazye

lazye

Üye
başka bir bayiye gidin bence

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Bayinin işi o TİM e gidin ücretsiz taşıtın mesela kenar köşe bayielr 20 tl atınca hatta sizden 22 alırlar sistem kesiyor diye, tamamen yalandır buda mesela... O yüzden tüm işlemlerimi tim den yaparım ücretsiz kafam rahat...

yakup6203

yakup6203

Üye
    Konu Sahibi
Şanlıurfada 4 ana bayide sordum hepsi ücret istedi
şuan Gaziantepte 3 üncü bayiye sordum onlarda ücret istediler
Müşteri hizmetlerini aradım müşteri hiz dedi bayi sorumlusuna ver dediler ana bayinin çalışanları konuşmadılar müşteri hiz leriyle.
İnanınki artık bıktım bayileri dolaşmaktan
Geçemiyorum malesef
Canları sağolsun ne diyim

• Beğen
Tepkiler: phasan

wrongroad

Üye
Sitesinde geçiş için başvuru formunu doldur.

• Beğen
Tepkiler: phasan
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Şanlıurfada 4 ana bayide sordum hepsi ücret istedi
şuan Gaziantepte 3 üncü bayiye sordum onlarda ücret istediler
Müşteri hizmetlerini aradım müşteri hiz dedi bayi sorumlusuna ver dediler ana bayinin çalışanları konuşmadılar müşteri hiz leriyle.
İnanınki artık bıktım bayileri dolaşmaktan
Geçemiyorum malesef
Canları sağolsun ne diyim
Türkcell de başvuru formu var geçiş için doldur den tim e gitmiyorsun tim onu yapsa adamları kovarlar bayi ye gidiyorsun tim işareti olanlara git

osicik

Üye
Türktelekomda benden de istediler sitede ÜCRETSİZ yazıyordu hemde büyük harflerle bende bastım fırçayı siz kendi şirketinizi bilmiyormusunuz diye haketseler 250 istesinlerde haketmeden 2.5 lira bile vermem :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Eğer gerçek tim şubelerine gitmişseniz ve ücret istemişlerse hepsini şikayet edebilirsin ve ısrarlı davranın, böyle birşey olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
yakup6203

yakup6203

Üye
    Konu Sahibi
Eğer gerçek tim şubelerine gitmişseniz ve ücret istemişlerse hepsini şikayet edebilirsin ve ısrarlı davranın, böyle birşey olmaz.
Arkadaşım şikayet ettim müşteri hiz diyorki bayi sorumlusuna telefonu ver biz görüşelim diyor ama bayi çalışanları konuşmak istemediler

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Arkadaşım şikayet ettim müşteri hiz diyorki bayi sorumlusuna telefonu ver biz görüşelim diyor ama bayi çalışanları konuşmak istemediler
buradan başvurun
veya ;
bu ardesten size en yakın olan yeri nerede gösteriyorsa oraya gidip yapın.
açık mavi üstüne beyaz şapka olan yere bakın

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Hepsi aynı dalavere. Bayi sorumlusuna telefonu ver diyeceklerine, bayi ismini sorup işlem yapmazlar. Zaten hepsinin birbirinden haberleri vardır. Ben şahsen Turkcell'in samimiyetine ve hizmet anlayışına hiç bir zaman inanmadım. En basit örneği bir zamanlar, milleti kendi opetörüne çekip, bir yıl geçtikten sonra haber vermeden tarife değiştirmelerine şahit olmuşumdur.

Bence başka bir operatöre başvurmanı tavsiye ederim. Zaten Turkcell yıllardır sadece kendi kazancını düşürür. Onlar için millete hizmet hikaye hemde büyük harflerle hikaye.

• Beğen
Tepkiler: Da®kness ve Buğra
yakup6203

yakup6203

Üye
    Konu Sahibi
buradan başvurun
veya ;
bu ardesten size en yakın olan yeri nerede gösteriyorsa oraya gidip yapın.
açık mavi üstüne beyaz şapka olan yere bakın
Arkadaşım o kadarda cahil deyilim
Sonuçta 8 yıl timde çalıştım
Ya boşverin eger türkcell citti olsaydı elamanlarıda citti olurdu
Müşteriye ihtiyaçları kalmamış zaten

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Arkadaşım o kadarda cahil deyilim
Sonuçta 8 yıl timde çalıştım
Ya boşverin eger türkcell citti olsaydı elamanlarıda citti olurdu
Müşteriye ihtiyaçları kalmamış zaten
Türkcell lik bir durum yok bence ortada o bayideki adamın onursuzluğu, hem türkcellden komisyon alacak hemde üstüne para. Türkcell de de suç var bunların önüne geçmediği için tabi ama adamlar ne yapsın her bayiyi öyle yetkisini alacak olsa etrafta türkcell bayisi kalmaz , gerçi sadece tim lerin olması daha iyi ama... neyse..

yakup6203

yakup6203

Üye
    Konu Sahibi
Türkcell lik bir durum yok bence ortada o bayideki adamın onursuzluğu, hem türkcellden komisyon alacak hemde üstüne para. Türkcell de de suç var bunların önüne geçmediği için tabi ama adamlar ne yapsın her bayiyi öyle yetkisini alacak olsa etrafta türkcell bayisi kalmaz , gerçi sadece tim lerin olması daha iyi ama... neyse..

geçmem ama
Baykot ederim

Son düzenleme:
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
gerçektende çok pahalı :blink:

bilisimler

bilisimler

Üye
Numaramı 20 ocak 2017 de Türk Telekoma taşıdım benden her hangi bir ücret talep etmediler.

Üst Alt