Saat Gear S3 Tizen 3.0 Güncellemesi Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Gear S3 Tizen 3.0 Güncellemesi Geliyor
Gear S3 kullanıcılarını sevindirir mi bilemem ama Tizen 3.0 güncellemesi yakın zamanda geliyor ve Gear S3 kullanıcıları olarak bu güncellemeden
yararlanacağız, Samsung son akıllı saati Gear Sport ile birlikte kullanıma sunacağı Tizen 3.0 versiyonunun Kasım ayı içinde gelmesi bekleniyor.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Samsung'un geliştirdiği işletim sistemi Tizen'in 2.3.2 sürümü ile gelen Gear S3 serisinin, Tizen 3.0 güncellemesini alıp almayacağı merak ediliyordu. Samsung, hem Samsung Gear S3 Classic hem de Gear S3 Frontier'ın bu yıl Tizen 3.0 yazılım güncellemesini alacağını doğruladı.

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Tizen 3.0 güncellemesi dağıtılmaya başlanmış yurt dışında bazı yerlerde, ama henüz bize gelmedi bakalım gelsin de görelim neyin nesiymiş.

HACKERTHT

HACKERTHT

Üye
Son gelen güncelleme manuel kurmak istiyorum nereden dowlan edebilirim bilen varmı ?

vedat1966

vedat1966

Üye
Yenilikler belli mi? Şu an çok menmunum 3-3.5 gün (sürekli açık modu kapalı) rahat kullanıyorum. Umarım batarya yönünden bir sıkıntı çıkmaz.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Son güncelleme One UI, yeni saat arayüzleri, daha light bir Samsung Health gibi özellikler varmış ama henüz gelmedi, gelince yüklerim ben çünkü batarya sorunu yaşıyorum 2 gün gidiyor normal kullanımda.

• Beğen
Tepkiler: HACKERTHT
R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Son güncelleme One UI, yeni saat arayüzleri, daha light bir Samsung Health gibi özellikler varmış ama henüz gelmedi, gelince yüklerim ben çünkü batarya sorunu yaşıyorum 2 gün gidiyor normal kullanımda.
ben kurdum berbat ötesi batarya akşamı görmüyor çok çabuk tükeniyor,acil downgrade yapmak lazım sürüm düşürmek gerekli , tizen 2.3.2 yi mumla arıyorum

Üst Alt