GDR3'e inip tekrar WP8.1 yüklersem hata alır mıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
GDR3'e inip tekrar WP8.1 yüklersem hata alır mıyım?
Ben telefona tekara gdr3 'ü kuracağım bilgilsayardan tekrar wp 8.1'i kurabilir miyim hata verir mi?
Aktif durumda mı indirilebilir mi?

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Evet şuan indirilebilir.

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Evet şuan indirilebilir.
Peki o 24 Nİsanda çıkacak olan güncelleme ne için ben silsem şimdi indirebilir miyim emin misin?Yardımcı olun lütfen.Yeniden yüklersem bu hatayı alır mıyım?Ön izlemeyi yükleyemeyen ve "80188309" hata kodunu alan kullanıcılar için gelecek olan bir hata giderme güncellemesi

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
kardeş 24 nisanda çıkacak denilen güncellemenin ne olduğu muallak bi konu mod larda bilmiyor adminlerde bilmiyor karışık kimi diyor sistem için düzeltme güncellemesi kimi diyor sadece 8.1 i yükleyemeyenlerin alacağı bi ön hazırlık güncellemesi o konu karışık ha senin soruna gelirsek evet 8.0 a döndüğünde prewiev for dev i yüklersin marketten proğprama girer aktif edersin sonra sırasıyula 8.1 i kurar devam edersin ki ben öyle yaptım hiç sıkıntı çekmedim hatta tel daha stabilk oldu mesala vodafone kullanıyorum mobil veri derdim gitti, bşiey olmaz olursda yardım ederiz elimizden geldiğince kardeşim. kolay gelsin iyi forumlar.

dark_13

Üye
merhaba iyi günler ben 8.1 i kurdum fakat 8.0 geri yüklemwk istiyorum telefonum lumia 1020 ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız cok memnun olurum

Üst Alt