Garmin NavCity Türkiye 2010.06 TBKLTS

Sponsorlu Bağlantılar

özçorumlu

Üye
eyw.. ellerine saglık

hsoysal50

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

kayhanagus

kayhanagus

Üye
çok teşekkürler

pala6

Üye
Yardımlarınız için teşekkürler.

h@ritacı

Üye
öncelikle konu paylaşımı için çok teşekür ederim . bende garmin 60csx var fakat hafıza kartında herhangi bir dosya yok bom boş yani. cihazın hafıza kartına sıfırdan baştan nasıl kurabilirim programı , şimdiden teşekürler, iyi çalışmalar.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
niye diğerleri 82mb iken bu 120mb ??

hakikaten arkadaslar ve özellikle konu sahibi neden mb ları farklı????

arkadaşlar rar ile sıkıştırılmamış hali haritanın 120 mb, ben rahat ve çabuk indirin diye sıkıştırıp 82mb olarak upload edip paylaştım. ikisde aynı harita, birisi sadece rar dan çıkartılmış yani sıkıştırılmamış harita dosyası. Zaten sizde 82mb olan rar dosyasın dan haritayı çıkartınca 120mb oldugunu göreceksiniz.

öncelikle konu paylaşımı için çok teşekür ederim . bende garmin 60csx var fakat hafıza kartında herhangi bir dosya yok bom boş yani. cihazın hafıza kartına sıfırdan baştan nasıl kurabilirim programı , şimdiden teşekürler, iyi çalışmalar.

Aşagıda verdiğim linkte kurulum var ama sizin garmin makinanıza aynı türde mi kurulur bilemiyecegim, içinde bulunun işletim sistemini bilmedigim için. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

http://www.maxicep.com/s60-3rd-hari...umu-and-kilavuzu-by-reis-i-eagles-149961.html

davidan

Üye
Arkadaşlar merhaba
bende bu konuda yeni sayılırım
yurt dışından aldıgım garmin nuvi 1350 için bu haritayı indirdim fakat direk attığımda makina görmedi sanırım ****** gerekli. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
yüklemem konusunda
teşekkürler

arkadaşlar rar ile sıkıştırılmamış hali haritanın 120 mb, ben rahat ve çabuk indirin diye sıkıştırıp 82mb olarak upload edip paylaştım. ikisde aynı harita, birisi sadece rar dan çıkartılmış yani sıkıştırılmamış harita dosyası. Zaten sizde 82mb olan rar dosyasın dan haritayı çıkartınca 120mb oldugunu göreceksiniz.

Aşagıda verdiğim linkte kurulum var ama sizin garmin makinanıza aynı türde mi kurulur bilemiyecegim, içinde bulunun işletim sistemini bilmedigim için. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

http://www.maxicep.com/s60-3rd-hari...umu-and-kilavuzu-by-reis-i-eagles-149961.html

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar merhaba
bende bu konuda yeni sayılırım
yurt dışından aldıgım garmin nuvi 1350 için bu haritayı indirdim fakat direk attığımda makina görmedi sanırım ****** gerekli. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
yükleme konusunda
teşekkürler

camki61

Üye
tesekkürler...

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
Garmin Navcity Türkiye 2010.06 TBKLTS Türkçe - Yeni Harita

Yeni haritayı kullanmak için (varsa eskisini silin/yedek alın) 121mb boyutudaki gmapsupp.img dosyasını indirip direkt Garmin klasörünün içine atın. Herhangi bir sıkıştırma programıyla açmaya çalışmayın.

UNL yapmaya gerek yoktur zira haritanın kilidi açıldığı için gmapsupp.unl'ye de gerek yok. (SW.unl gerekli)

İndirmek için:

zoran0601

Üye
Anybody have MapSource version?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Anybody have MapSource version?
u can look for this subject of 6th page.

Garmin in yeni harita 2010.09 yayınlanmıştır.

ben yükledim tam denemeye fırsatım olmadı kendimce, baya bir degişiklik var deniliyor. 145 mb olmuş boyutu. zip li boyutu 97mb.

metyuu

metyuu

Üye
2010.09 Yükledim sorunsuz çalışıyor. biraz daha ayrıntılı olmuş gibi eskisinde çıkmaz sokağımız yokken, şimdi ki haritada gösteriyor.

--------------- Ekleme ---------------

burdan indirebilirsiniz 2010.09 hatritayı

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
Garmin Navcity Turkey 2010.09 TBKLTS Türkçe - Daha Yeni Harita:

Kilidi açılmıştır. (Unlocked) ;)

mukamukamuka

mukamukamuka

Üye
arkadaşlar ben kopyalayıp değiştirdim ama harita çıkmıyor bu sefer ne yapmam gerekiyor? birisi ayrıntılı bi şekilde anlatabilir mi? kullanamıyorum şu an

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
mukamukamuka

mukamukamuka

Üye
zeyunal arkadaşım orda garmin türkiye çalışmadığında ne yapacağımız yazmıyor...

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
zeyunal arkadaşım orda garmin türkiye çalışmadığında ne yapacağımız yazmıyor...

aslında orada da seninkine benzer sorunlarla karşılaşan kişiler oldugu için ve cevaplarını buldukları için o adresi tavsiye etmiştim. Burdan cevaplama çalışayım,

1. eski haritan vardı ve üzerine kopyaladın ve çalışmadı mı? eger öyle ise kulandıgın harita şifresi açık bir haritadır ve harita isimli olan unl dosyasına gerek kalmamıştın , isimini degiştirip çalışmamasını saglayın. Her ne olur ne olmaz bundan sonra gelecek harita belki şifreli olabilir o yuzden kalmasında yarar var sadece siz ismi degiştirin.
2. eger yeni bir kurulum gerçekleştirdi iseniz ve çalışmıyorsa haritayı gormuyorsa, unl dosyalarından birisi ya da birkaçı dogru oluşturulmamış olabilir tekrar dogru oluştırmak için size birönce verdigim linkten yararlanabilirsiniz. gmapsupp.unl.txt degil gmapsupp.unl olması gerek buna cok dikkat edin.
3. haritayı algılayabilmesi için uyduya baglanması gerekir bunu da en hızlı algılayabilmesi için kesinlikle açık havada olması gerek ve güneşin doguş batış yörüngesi tarafında olursa daha saglıklı ve hızlı baglantı saglayacaksınız.

kolay gelsin, iyi forumlar...

bakibaba15

Üye
ALLAH razı olsun

kılayzır_1990

kılayzır_1990

Üye

Garmin NavCity Türkiye 2010.06 TBKLTS

MapID: 848
Download : link onarıldı ! - 03-11-2010

Link#1

<lütfen yorumlarınızı ve teşekkürlerinizi eksik etmeyin.> :)

by zeyunal

Teşekkurler...

gadev

Üye
NavCity 2011.02

Üst Alt