Garmin NavCity Türkiye 2010.06 TBKLTS

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Ekleme için teşekkürler.
Bu .IMG versiyonu. Mapsource olarak bu haritayı yükleyebilecek arkadaş var mı?Haritayı bulan arkadaş bir de mapsource olarak link verebilirmisin?

rica ederim, herkese teşekkürler, mapsource bende yok malesef mapsourse u başka bir yerden bulursam eger linki koyarım. kolay gelsin.

mavi64

mavi64

Üye
teşekkür ederim. Nokia c5'te çalıştırdım .

aa-tolga

aa-tolga

Üye
c5 tede problemsiz calısıyor.

aft123

Üye
:oke: :oke: :oke: :oke: :oke: :oke: :oke: SÜPER EMEĞİNE SAĞLIK :oke: :oke: :oke: :oke: :oke: :oke: :oke: :oke:

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
harita için teşekkürler, haritayı nasıl yükleyeceğim, 5800 kullanıcısıyım, diğer kullandığım eski haritayı silecek miyim. bide bu yeni haritayı eskisiyle değiştirdiğimde kayıtlı yerlerim silinecek mi,

krbk7860

krbk7860

Üye
harita için teşekkürler, haritayı nasıl yükleyeceğim, 5800 kullanıcısıyım, diğer kullandığım eski haritayı silecek miyim. bide bu yeni haritayı eskisiyle değiştirdiğimde kayıtlı yerlerim silinecek mi,

eski haritayı sil yerine yeni haritayı kopyala. kayıtlı yerlerde bir değişiklik olmaz.:oke:

seloyahsi

seloyahsi

Üye
teşekkürler

cobane

cobane

Üye
ben de yükledim ve kullanıyorum. emek veren arkadaşa teşekkürler

temel41

Üye
teşekkürler

sitkisiyrik

Üye
Haritayı indirdim ve garmin klasörüne 2010.1 haritasını üzerine kopyaladım.
Ancak, Garmin programını çalıştırdığımda haritayı bulamıyor.
Sebebi ne olabilir?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Haritayı indirdim ve garmin klasörüne 2010.1 haritasını üzerine kopyaladım.
Ancak, Garmin programını çalıştırdığımda haritayı bulamıyor.
Sebebi ne olabilir?

uyduya bağlandığında da aynı problem varsa eger haritanın ismi ile aynı olan sonu ".unl" ile biten dosyanda bir problem var demektir.

örnek;
gmapsupp.img --> harita
gmapsupp.unl --> haritayı tanımak için gerekli olan dosya (NOT: Nasıl oluşturulduğuna forumda reis in Garmin Mobile XT 5.00.50 kurulumu yerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsin.)

kolay gelsin.

mokan@

Üye
Garmin NavCity Türkiye 2010.06 MapSource istiyen arkadaşlar için...

mapsource mirrors:

paspartuuuu

Üye
teşekkürler

behzat

behzat

Üye
teşekürler indirdim 2010. 01 kullanıyordum bide bunu deniyelim fark ne olacak

--------------- Ekleme ---------------

n96 çalışıyor eskisini sildim yenisini attım işlem tamam 2010 01 re göre biraz daha kaliteli haritası
tekrar teşekürler

guero

guero

Üye

2010.06 Turkey Map

datasoft__63

Üye
nasıl kurulacagını kimse anlatmayacak mı teşekkürler

tylnsrt

Üye
hakikaten arkadaslar ve özellikle konu sahibi neden mb ları farklı????

guero

guero

Üye
Benden Vermesi kullanıyorumda birazda sorgulama yapacağınıza indirip mevcut harita ile deiştirmeyi deneseniz vay niye 85 de vay nie 120 de benimkisi sağlam yabancı torrentten bi harita 2010 6.Ayına ait öle forumlarda çok sık msj yazan biri deilim .lütfen genişletmeden indirin ve kurun kendim kullanıyorum.

SAYGILAR

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
niye diğerleri 82mb iken bu 120mb ??
Bazı linklerdeki dosyalar sıkıştırılmış, bunda ise dosya direkt paylaşılmış. 82mb olan linkten inen rarın içindeki dosya da 120 mb.

Üst Alt