Garmin Mobile XT v.6.00.10 | 820 Mb

Sponsorlu Bağlantılar

Red.Eye.

Red.Eye.

Üye
    Konu Sahibi
Garmin Mobile XT v.6.00.10 | 820 Mb
Türünün en iyi navigasyon programı maxicep.com farkıyla sizlerle...

Garmin; 1989 yılından buyana havacılık ve tüketici marketleri için navigasyon ve iletişim cihazları tasarlayan, üreten ve pazarlayan bir kuruluştur. Navigasyon pazarının en iyi firmalarından bir tanesidir. Bu yazılım Symbian İşletim sistemli cep telefonları için Garmin tarafından üretilmiş şuan için en son sürümüdür.

Önemli Not :
Eğer Navigasyon özelliği olan symbian işletim sistemli bir Telefonunuz var ise bu program tam sizin için.

Hotfile :

Fileserve :

sorun olurs pm atım
Teşekkür ederseniz sewinirim

• Beğen
Tepkiler: paspartuuuu, telepati75, battlecry ve 2 diğerleri

johnnybegoode

Üye
İndirip deneyen varsa yazabilirmi çalışıyormu çalışmıyormu?

Red.Eye.

Red.Eye.

Üye
    Konu Sahibi
evet calisiyor ben kullaniyorum ama tum avrupa haritasi var ondan birazcik fazla upload lari ben yapmadigim icin cikarma sansi olmadi

johnnybegoode

Üye
Ok, teşekkürler. Peki ne gibi artıları var eski sürüme göre birazcık açıklayabilirmisin? Sonra kurulum için önceki sürümde yaptığımız gibi kırma işlemleri uygulamak falan gerekiyormu?

agora61

Üye
istediğmiz adda konum kaydedebiliyormuyuz acaba bu sürümde

Red.Eye.

Red.Eye.

Üye
    Konu Sahibi
evet bu sürümde konumlara istediğiniz adı verebiliyorsunuz

--------------- Ekleme ---------------

önceki sürümleri kullanmadığım tam olarak bilemiyorum sitesinde de bi açıklama yok ne yazııki

bil_gi

Üye
Arkadaşım Arayüzü Türkçe mi? Ve imzalı mı, imzasız mı? Herhangi bir extra müdahale gerektirecek mi?
İmzalı olmayan 5800 a olur mu? TEŞEKKÜRLER. Cevap bekliyorum.

ozanazy

ozanazy

Üye
İmzalı mı değil mi bekliyoruz en acilinden.

bil_gi

Üye

bu ikisini iki kez indirdiğim halde hala rar dan çıkaramadım. bozuk dosya hatası diyor. ÇÖZÜM Bekliyorum.

johnnybegoode

Üye
Arkadaşlar virüs bu lütfen konu kilitlensin ve linkler silinsin. :off:
Zaten 820 mb lık "exe" dosyası olmasından belliydi. Tıklamadan önce tarattım dosyayı kaspersky tespit etti.

krbk7860

krbk7860

Üye

bu ikisini iki kez indirdiğim halde hala rar dan çıkaramadım. bozuk dosya hatası diyor. ÇÖZÜM Bekliyorum.
hatalı linkleri fileserverden indirirsen sorunun hallolur.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

indirdiğiniz dosyadan yalnızca exe dosyası var. indirecekler ona göre indirsin.
program kurarken activation kodu istiyor. bunun activation kodu nedir. crak dosyası yok mu?

yldzyalcin

yldzyalcin

Üye
arkadaşım konuyu açmışsın ama gerisi yok nerde aktivasyon ****** bi exe var onuda kuramıyoz kotadan yedik 850 mb gerisi yok kaldık öyle

bil_gi

Üye
Ben kotadan yemedim ama KURULUM YAPARKEN 20Tl turkcell aracılığı ile mobilödeme yapmışım. HİÇ BİR ARKADAŞ İNDİRMESİN TAVSİYESİNDEYİM. BU KONU ÇÖPE TAŞINIRSA MEMNUN OLURUM.
bAŞKALARIN PARALARI GİTMESİN.

yldzyalcin

yldzyalcin

Üye
Türünün en iyi navigasyon programı maxicep.com farkıyla sizlerle...

Garmin; 1989 yılından buyana havacılık ve tüketici marketleri için navigasyon ve iletişim cihazları tasarlayan, üreten ve pazarlayan bir kuruluştur. Navigasyon pazarının en iyi firmalarından bir tanesidir. Bu yazılım Symbian İşletim sistemli cep telefonları için Garmin tarafından üretilmiş şuan için en son sürümüdür.

Önemli Not :
Eğer Navigasyon özelliği olan symbian işletim sistemli bir Telefonunuz var ise bu program tam sizin için.

Hotfile :

Fileserve :

sorun olurs pm atım
Teşekkür ederseniz sewinirim

konuyu mayonez netten almışsın olduğu gibi buraya kopyalamışsın bari mayonez.net farkıyla yazsaydın
:megafon::vur

• Beğen
Tepkiler: gurdalt

paşa52

Üye
arkadaşlar bu program htc desire için uyumlumu , kuran varmı, desireye kurulumu yapan varsa biraz bilgi verirse sevinirim

baracko

Üye
tezgah aldanmayın bu bir exe dosyası pc de kuruluma başladım bir kod numarası veriyor aktivasyon kodu için bu kodu 7979 a sms ile gönder diyor. tabiki küçük bir araştırma ile seni mobil hizmet hikayeleri hizmetlerine üye yapıp sahtekarca paranı çalıyorlar. zaten 820 mb. navigasyon programı olmaz.sakın indirip kurmaya çalışmayın.

• Beğen

amettt

Üye
birinci partlarda sorun var. 3-4 kilobayt eksik geliyor. hata veriyor açılmıyor. virüs ise dediğiniz doğru konunun kapatılması lazım. moderatörler nerelerde acaba birileri ilgilense...

• Beğen

Üst Alt