garantili sifir nokia 6680im ne kadar eder sizce?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turkishskater

turkishskater

Üye
    Konu Sahibi
garantili sifir nokia 6680im ne kadar eder sizce?
nokia ingiltere bana yepyeni bir 6680 verdi. bende ayni telefon oldugu icin satmak istiyorum burada ingilterede. bu telefonun sifiri 330 sterling yani yaklasik 790 milyon. burdada bu telefonu yaklasik 250 sterling yani 600 milyona satmak istiyorum. dun dusundumde acaba bu telefonu abime yollasam istanbulda kaca satabilir en az? 600 milyondan fazlami??? bu telefonun garantisi turkiyedede geciyor.

C@N

C@N

Üye
abin o teli burda en az 700e satar sıfr oldugnu hiç kullanılmamıs oldugunu ve kutusunda oldugunu dusunursek abin bunu en az 700e satar gittigidiyor.comda tabi en onemlisi faturasının olması faturası yoksa satamayabilir hiç cunku 13 temmuz olayı kesinlesti otarihten sora getirilen faturasız teller kayıt ettirilemeyecek senin tel spot olcak bu durumda

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by turkishskater@Sep 3 2005, 12:09 AM
nokia ingiltere bana yepyeni bir 6680 verdi. bende ayni telefon oldugu icin satmak istiyorum burada ingilterede. bu telefonun sifiri 330 sterling yani yaklasik 790 milyon. burdada bu telefonu yaklasik 250 sterling yani 600 milyona satmak istiyorum. dun dusundumde acaba bu telefonu abime yollasam istanbulda kaca satabilir en az? 600 milyondan fazlami??? bu telefonun garantisi turkiyedede geciyor.
[post=152734]Quoted post[/post]​
nerdesin sen seninle baglant1ya gecelim anlas1rsak al1r1m ;;)

turkishskater

turkishskater

Üye
    Konu Sahibi
ben londradayim ibonline.
ya cantuzla bu 13 temmuz olayi ne abi? ne oluyomus faturasiz telefonlara???

se bu arada, ya internette degilde mesela abim biryerde ilan falan verse 700 yada 800 milyona satabilirmi sizce?
peki su an magazalarda fiyati ne kadar 6680'in?

Shadowman07

Shadowman07

Üye
burada 650 ytl eder..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt