Garanti Değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nafter

Üye
    Konu Sahibi
Arklar kvk garantiden e65 telefonumu değiştirecekler aynı telefonumu veririler onun gibi başka bir teli mi verirler yada ne verirler
 
schumici

schumici

Üye
aynı telefonu verirler ama sen telefonu sana verecek bayiyle görüşürsen orda başka bi telefonla değişebilirsin
 
GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
büyük ihtimal e65
 
xkadir61

xkadir61

Üye
tabiki aynusını verecekler, başka telefon vereceklerini zannetmiyorum, özelbir talepte bulunsan bile, aynı telefona talim.
 

nafter

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız için saolun kardeşler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt