Gameloft'tan Android için 25 Cent'e Oyunlar

• 26 Eylül 2012
  • 1397 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Google'ın Android işletim sisteminin uygulama ve oyun mağazası Play Store, 25 milyar indirmeyi aştığını açıkladı. Bu açıklamadan sonra Google 1 hafta boyunca kampanya yapılacağını duyurdu.

675.000'i geçen uygulama ve oyunun bulunduğu Play Store'da 25 milyar sınırının aşılmasını kutlayacak olan Google, marketteki en etkili yazılım geliştirici şirketlerle anlaşarak, 1 hafta 10 günlük süreçte uygulama fiyatlarını aşağıya çekecek.Bu firmalardan bazıları Gameloft, Elektronic Arts, Rovio, Fat veRuntastic gibi geliştiricilerin pek çok uygulaması 25 Cent fiyat etiketiyle indirilebilir durumda olacak.Gameloft, kampanyaya 4 tane oyunla katılacağını duyurdu. Bu oyunların hangisi olduğu şimdilik bilinmiyor. Bekleyip göreceğiz. Fakat önümüzdeki günlerde pek çok başarılı grafiklere sahip oyunları 25 Cent'e alabiliyor olacağız.

Alinti: SDN

Yazan: MoonLife01
  2. asphalt 7 25cent:)

3. hadi android kullanıcılara hayırlı uğurlu olsun :) haber için de :tşk: hocam.

4. İhtiyacımız olan oyunu burdan indiriyoruz, indirim bizi pek enterese etmiyor. :naughty:

5. haklısın bu konuda :)

Placebo- bunu beğendi.
  6. böyle olursa asphalt7 yi alırım :D

7. kardeşime hemen haber vermeliyim

8. waaaayy be bi android'li olamadık hacııı :D / Android'e başarılar dilerim + Haber için :tşk:

9. 3 kuruşluk oyun demek ki ondan :D

Placebo- bunu beğendi.
  10. suan asfalt7 indirimde

11. Kardeşimin kredi kartıyla almaya çalışıyorum kartı kabul etmiyor. Bilgisi olan var mı?

- - - Eklendi - - -

Babamın kredi kartıyla alınca oldu :) Nedenini bilmiyorum.

12. Asphalt 7 bende uyumlu değil diyor bunu başka bi yerden indirip cihazda açma olasılığımız yok mu?

13. Bilgisayardan satin alabilirsin Play stroden

14. Valla simdi yukledim oyunu actim bu kadar berbat bir yaris oyunu olamaz herhalde dedim ve sildim gercekten asiri derecede berbat bu yarışsa siz birde real racing 2 oynayın

15. zevkler ve renkler tartişilmaz.

16. asphalt7 den mi bahsediyorsun hocam??

17. Sanırım Asphalt 7'den bahsediyorsun.

1) Real Racing resmi yarış oyunudur. Benim hiç ama hiç hoşuma gitmemektedir. Nefret ediyorum :off: Tabii bu sadece benim zevkim.
    2) Asphalt 7'nin grafikleri gayet güzel. Hele aksiyonu tartışılmaz. Asphalt 6'dan biraz daha düşük grafikleri olduğu doğru. Tabii ben Xperia Pro için konuşuyorum. Ancak Asphalt 6 ara sıra kasarken Asphalt 7 oldukça akıcı.
    3) Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi :)

18. Asphalt 7: Arcade
    Real Racing 2:Simulasyon

bu iki oyun türünü bilenler aradaki farkı anlayabilirler:oke:

Rambo_FT bunu beğendi.
  19. Allahtan telim jb li oyuzden pek vahlanmiyorum :D

20. aynen

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 11:00