Gameloft Türkçe Oyun Bölümü Yapacak?

• 6 Ekim 2012
  • 1284 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Gameloft Türkçe Oyun Bölümü Yapacak kimse yokmu forumda baktında böyle birşey görmedim yeni çıkan gameloft oyunlarının turkceleştirilmis hali bir başlık altında toplansa iyi olmazmı çünkü herkes oyun turkcelestirmeyi bilmiyor bende dahil ıngilizce oyunlardanda pek birşey anlaşılmıyor :)

Yazan: TheLastWarrior
  2. kaç yaşındasın bilmiyorum ama 4. Sınıftan bu yana ingilizce görüyoruz bilmememiz ne kadar tuhaf değil mi :)

Aşık Yolcu bunu beğendi.
  3. ülkemizde ingilizce dersi gören herkes ingilizceyi tam anlamıyla öğrenemiyor maalesef. sözüm konuyu açan arkadaşa değil genel olarak.

4. Dostum biz türküz bizi türkce ilgilendirir diye belkide öğrenememisizdir ben sadece öneride bulundum ıngilizceden pek anlaşılmıyor türkce olsa iyi olmazmı diye örneğin geçen rf manager 2013 attım oyunu açtım karma karışık birşey çözemeyip sildim :)

5. valla ben Türkçeyi bile doğru düzgün bilmiyorum ingilizceyi nasıl öğreneceğim orası muamma...

6. Hehhe he :)

7. Ben helo carbileyi yaptım

8. En yeni Gamelof EA türkçe oyun sitesi www.nurdagwap.wen.ru

9. Bu millet kaç senedir geriliyor ya işte. İnsanlar tembelleşti artık ben de dahil. Kendi dilimizi zaten biliyoruz. Başka dilleri de öğrenmek çok yararlı olacaktır. Nitekim Rasulullah Efendimiz (SAV) de insanların ilim öğrenmesini "İlim Çin'de de olsa gidip alınız." Hadisiyle bildirmiş ve desteklemiştir. Ve birçok kişi bazı yerlerde beklerken 7-8 dil öğrenmişlerdir. Bizden beklenense sadece 1 yabancı dildir. İnsan istedikten sonra Allah'ın izn-i celiliyle hallu asan olamayacak iş yoktur.

10. konu kilitlenebilir sorun çözülmüştü çoktan :)

Aşık Yolcu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 18:00